Ana sayfa Haber iPad Pro bugün tanıtılabilir

iPad Pro bugün tanıtılabilir

0

  12.9″ boyutlarındaki iPad Pro’nun bu akşamki iPhone lansmanında tanıtılma ihtimali var. Yeni iPad Pro‘nun özellikleri de aşağı yukarı belli oldu, tek bilinmeyen konu ise iPad Pro’nun tanıtım tarihi. Fakat Apple’ın bu iPad Pro‘yu bugün tanıtabileceği ile ilgili detaylı söylentiler ve bulgular da var. Bu akşam tanıtılması beklenen iPad Air 3 ve iPad Air 4 daha önce ertelendiği söylenmişti, bunun nedeni iPad Pro‘nun ortaya çıkacak olması ihtimallerin dahilinde.

iPad Pro için taban model 64GB’lık model tercih edilecek. iPad Pro‘nun bu modeli için A8 çip söylenirken tepe model olan iPad Pro’nun da 128GB’lık bir birime ve yeni nesil A9’a  sahip olacağı söyleniyor. Modellerin renk yelpazesi Uzay Grisi, Gri, Altın ve Beyaz olması bekleniyor. Bağlantı teknolojileri açısından IBM’in hazırladığı LTE Advanced teknolojisi yeni iPad Pro’ların internet donanımını oluşturuyor. iPad Pro modellerinde ayrıca Force Touch teknolojisinin de hem Touch ID düğmesinde hem de dokunmatik yüzeyde bulunacak.

iPad Pro’nun çıkış tarihi 2016’yı bulabilir. çıkış tarihi açısından iOS 9‘un yamalı versiyonu iOS 9.1 ile piyasaya sunulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here