Ana sayfa Mobil iPad önce Gaziantep”te!

iPad önce Gaziantep”te!

0

Apple”nin teknoloji harikası yeni ürünü iPad Gaziantep’lilerle buluşuyor.

ABD’de satışa çıkarılan  Apple’nin yeni ürünü iPad elmacıpazarı Operasyon Direktörü Barış Değer’in özel girişimleriyle Türkiye’de ilk kez Gaziantep’e getirtilerek 5 Nisan Pazartesi saat 17.00- 20.00 saatleri arasında teknoloji meraklılarıyla buluşturulacak.

Bütün dünyanın merakla beklediği, 3 Nisan Cumartesi günü ABD”de satışa çıkarılan, Apple”nin teknoloji harikası yeni ürünü iPad SankoParkta bulunan Elmacıpazarı”nda meraklılarına tanıtılacak.

Apple’ın gözdesi iPad, Sanko Park’ta bulunan Elmacıpazarı Operasyon Direktörü Barış Değer’in özel girişimleriyle Türkiye’de ilk kez Gaziantep’te, teknoloji meraklılarıyla buluşuyor.

>>>>>>>>

 

 

  ABD”de satışa sunulan ve henüz dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan Apple”ın yeni ürünü iPad”i merak eden ve görmek isteyenlerin sayısının çok olduğuna dikkat çeken Değer, “Türkiye”nin bir çok yerinden bu ürünü görmek isteyen dostlarım ve Apple severler var. Yüzlerce telefon alıyorum. Pazartesi, çevre iller başta olmak üzere Türkiye”nin dört bir yerinden bu güzel ürünü görmek isteyenler Gaziantep”e gelecek.” diye konuştu.

Sanko Park’ta bulunan Elmacıpazarı’nda meraklılarına tanıtılacak olan Apple iPad’i görmek için Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşların gelmesi bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here