Ana sayfa Mobil iPad mini”yi Pisa Kulesi”ne yaslayın!

iPad mini”yi Pisa Kulesi”ne yaslayın!

0

iPad mini için hazırlanan Pisa Kulesi gibi İtalya”nın ikonik yapılarıyla süslenmiş kılıfı elmasepeti.com”da…

Apple”ın büyük ilgi gören yeni tableti iPad mini için Ozaki”nin hazırladığı özel kılıflar elmasepeti.com”da kullanıcıların beğenisine sunuldu. İtalya temasıyla tasarlanan Ozaki O!Coat Travel Rome, yüksek kaliteli malzemesi ve iPad mini”nin stand modunda devrilmesini önleyen özel “”Y”” tasarımıyla şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.
 

elmasepeti.com”da teknoloji severlerin beğenisine sunulan Ozaki iPad Mini kılıflarının tek özelliği tasarımı değil. Ozaki tarafından geliştirilen “”Y”” biçimli katlama yöntemi, iPad Mini için bir stand görevi görüyor ve oyun oynarken bile devrilmemesini sağlıyor. üzerinde Pisa Kulesi gibi İtalya”nın ikonik yapılarının resimlerinin bulunduğu katlanan bölüm, açıldığında yeniden iPad mini”nin ekranını koruyan bir kapağa dönüşüyor. Tüm Ozaki iPad mini kılıfları standart olarak “”Otomatik uyku/uyandırma modu”” özelliğine de sahip.

İtalya temalı iPad mini kılıflarına ek olarak tasarımında Paris, Londra gibi şehirlerin tema olarak kullanıldığı kılıflar da mevcut. İsteyenler minimalist çizgilere ve canlı renklere sahip Ozaki O!Coat kılıfları tercih edebileceği gibi eski bir kitap görünümüne sahip retro kılıflar da iPad mini kullanıcılarını bekliyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here