Ana sayfa Mobil iPad Mini’den haberler var!

iPad Mini’den haberler var!

0

Yeni iPad ile şu sıralar herkesin dilinde olan iPad tablet serisi, yıl sonunda aileye yeni bir fert daha ekleyecek gibi görünüyor…

 

Apple, iPad serisini genişletme konusunda kararlı gibi görünüyor. Firmanın son olarak ülkemizde de geçtiğimiz ay satışa sunulan son iPad versiyonu iPad 3 (Yeni iPad), sene sonuna doğru ailesine yeni üyeler katacak gibi görünüyor. Fakat bu yeni aile fertleri iPad 4 olarak değil, farklı bir iPad türü olarak konumlanacak. Adı da iPad Mini olacak. Ekim 2012 gibi Apple tarafından piyasaya sürüleceğini söyleyen çeşitli siteler, iPad Mini ile ilgili kimi özellikler hakkında kesin konuşmaya başladı bile.
 
ipad mini
 
iPad Mini”nin 7.85 inç ekran boyutuna sahip olacak ve 200 Dolar ile 250 Dolar arasında değişen bir fiyat etiketine sahip olacak. Görünüm olarak bire bir Yeni iPad gibi görünecek olan iPad Mini, 2048×1536 piksel çözünürlükte ekrana sahip olacak. Kapasitesi ise 8 GB olacak. Şimdilik beklemede kalıp Apple tarafından bir doğrulanma gelmedikçe her yeni Apple ürünü gibi iPad Mini”ye de şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here