Ana sayfa Mobil iPad: Kış Mevsimi Uygulamaları

iPad: Kış Mevsimi Uygulamaları

0
Hotels.com HD
Hotels.com HD, kış tatilleriniz için 200 ülkeden 140.000 otel ve 20.000″den fazla son dakika fırsatıyla konaklama seçiminizde özel bir başvuru kaynağı özelliği taşıyor. Hotels.com HD, kullanımı kolay arayüzü ve kapsamlı analizler içeren otel bilgileri ile kış mevsiminin en önemli uygulamaları arasında yer alabilir. Haritalarla konumları belirlenmiş otelleri birçok kategori arasından filtreleyebildiğiniz Hotels.com HD”de oteller ile ilgili fotoğraflar, kullanıcı değerlendirmeleri, seçtiğiniz otelleri kaydetme ve yönetme gibi özellikler bulunuyor.
ücretsiz
  hotels.com
     
ski atlas   Ski Atlas for iPad
Kış ve tatil kavramlarını yurtdışına dönük olarak planlayan iPad kullanıcılarının çok seveceği bir uygulama Ski Atlas. Avusturya, İsviçre, Fransa, Almanya, İtalya, çek Cumhuriyeti, Norveç ve Andora olmak üzere 8 popüler kış sporları ülkesindeki 400″den fazla kayak-tatil merkezinin kapsamlı bilgileri, güncel kar koşulları, canlı web kameraları ile onlarca noktadaki yoğunluk durumu, hava durumu, pist haritaları yüksek çözünürlüklü olarak sizlerle. Favori tatil merkezlerinin 1000″in üzerinde harika fotoğrafı, detaylı pist haritaları ayrıca her tesis için favori konaklama tavsiyeleri Ski Atlas for iPad”te.
ücretsiz
     
Evernote
Evernote, kış mevsiminin en yazıya ve görsele dönük uygulaması! Kış döneminin soğuk anlarındaki sempatik notlarınızı, fotoğraflarınızı ve ses kayıtlarınızı sanal ortama senkronize etmenize ve bu sayede bu senkronlara her yerden ulaşabilmenize olanak tanıyor.
ücretsiz
  evernote

 

iSki Trail Maps
Dünyadaki 400 yüksek çözünürlüklü kayak ve snowboard rotasını haritalar üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede güzergahların zorluğunu yakinen takip ederek seviyenize uygun rotaları içeren dağlara tırmanış gerçekleştirebilir, buralarda kayak ya da snowboard yapabilirsiniz.
$ 0.99
  iski trail maps
     
itrailmap   iTrailMap 3D
Favori kayak ve snowboard lokasyonlarının coğrafi durumları ilginizi mi çekiyor? Ya da kış sporlarında yeni seçenekleri merak edenlerden misiniz? öyleyse kış spor merkezlerine bir de 3 boyutlu bakmayı deneyin. İstediğiniz kış sporu alanının 3 boyutlu görüntüsünü Facebook, Twitter gibi sosyal mecralara da aktarabilirsiniz.
$ 4.99
     
Snow Reports
Kayak ya da snowboard yapacaksanız hava raporları hayati önem taşımaktadır. Snow Reports ile yüzlerce kış sporu noktasının hava durumu bilgilerine kar durumu detayları ile ulaşın. Ayrıntılı kar koşulları, 48, ve 72 saatlik dilimlere dair kar yağışı toplamları uygulama dahiline yer alıyor. Sakın unutmayın: büyük kar fırtınaları söz konusuysa mutlaka daha düşük limitlerde kayak yapın.
$ 1.99
  snow reports

 

iBooks
Soğuk kış aylarında sıcak ev ortamında kitap okumanın keyfine iPad”inizle birlikte farklı bir “ön-boyut” katmanız için geliştirilmiş bir uygulama iBooks. Uygulamanın anafikri; aradığınız kitapların ön görünümünü yani tam olmayan sürümünü bulmanız ve onu kabataslak olarak okumanız üzerine kurulu. Sonrasında kitabı severseniz satın alabiliyorsunuz. Oldukça mantıklı ve birçok farklı kitap hakkında fikir sahibi olabileceğiniz bir uygulama.
ücretsiz
  ibooks
     
kayak   Kayak HD
“Acaba kayak konusunda Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş bir uygulama ile karşı karşıya mıyız?”şeklinde ilk bakışlara yol açan uygulama aslında Pad için yeni bir seyahat ve alışveriş deneyimi uygulaması. Kış dönemine dair seyahatlerinizi planlamanız için özel bir başvuru kaynağı aynı zamanda. Kayak HD”nin kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile nereye gidecekseniz gidin tüm uçuşlar bulun. Ayrıca Kayak HD ile fiyat, yer, tesis, yorumlar ve yüz binlerce fotoğraf da dahil olmak üzere bir şehir otelleri rehberini yanınızda taşıyın.
ücretsiz
     
Great Migrations HD
Kış mevsiminde tatile gidecek olan ailelerin çocukları için geliştirilmiş bir uygulama Great Migratiosn HD. Bu uygulamada 56 farklı matematik “görevi” var. çocuğunuz her bir görevi tamamladığında gökyüzüne bir roket fırlıyor. Dikkat edin bu oyunun etkisiyle çocuklar ileride matematik profesörü ya da NASA uzay araçları fırlatma birimi mühendisi olabilir.
$0.99
  great migrations
     
biletix   Biletix
Türkiye’nin en geniş etkinlik veri tabanına sahip olan Biletix”in iPad Uygulaması ile kış mevsimindeki tüm Biletix etkinliklerine ulaşabilirsiniz. Tek bir hareketle etkinlikleri listeleyebilir, etkinlik ve sanatçı fotografları arasında gezinebilir ve video izleyebilirsiniz. Biletix iPad uygulaması ile etkinliklerde oturacağınız yeri seçebilir, biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Uygulamanın ‘Yakınımda’ özelliği ile 15 km mesafede “şu anda” olan etkinlikleri öğrenebiliyorsunuz. Gelişmiş arama özelliği ile ister kategori (müzik, spor, sahne sanatları ve ailece), tarih veya mekâna göre filtreleme yapıp, ister kelime yazarak aradığınız etkinliği kolayca bulabilirsiniz.
ücretsiz

 

GymGoal
Kış mevsiminde de formunuzu korumak istemeniz gerekiyor. Yaz dönemine yaklaşıyoruz ve daha fit vücutların önemi yakın zamanda daha yoğun olarak göze çarpacak. Bu kullanıcı dostu uygulama, egzersiz programı oluşturmanız ve gelişiminizi izlemeniz için harika bir iş çıkarıyor. önceden yüklenmiş 52 egzersiz programı, 280″den fazla egzersiz canlandırması bulunduruyor. Vücut kitle endeksinizi ölçmenizi sağlayan hesaplamalara da sahip olan bu uygulama, egzersizlerinizi zamanlamanıza ve çabalarınızı takip etmek için farklı vücut ölçümlemelerine de olanak tanıyor.
$3.99
  gymgoal
     
en yakın atm   En Yakın ATM (Closest ATM)
ATM”lerin hayatınızdaki kritik rolü özellikle kış tatillerinde önemini artırabilir. En Yakın ATM, iPad”inizde Türkiye”deki tüm bankalara ait ATM ve şube”leri bulunduğunuz lokasyona göre veya il/ilçe seçimi yaparak harita üzerinde görüntülemenizi sağlar. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamadaki “konumum” seçeneği ile lokasyonunuz GPS teknolojisi ile tespit edilerek haritada gösteriliyor. Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak dilediğiniz yerde ATM/Şube arayabiliyorsunuz. Arama yaparken tüm bankaları veya dilediğiniz bir bankayı seçebilirsiniz.
ücretsiz
     
iSki Austria HD
Kayak için Avusturya”yı tercih edecekseniz iSki Austria HD”niz olmadan sakın yola çıkmayın!Tüm Avusturya için güncel kayak bilgileri, nerede konaklanır? Neler giyilir? Ve daha birçok sorunun yanıtı uygulama da sizlerle. Mesafe, ad, bölge, anahtar kelimeler, kar durumuna göre sıralamamalar; spor alanının genel durumu; detaylı hava raporları; Panaromik kayak merkezi görüntüleri; kayak alanı uzunlukları, kalitesi, koşullar; kış yürüyüşü parkurları; tehlikeli bölgeler ve mesafe, rota hesaplama bilgileri de uygulama tasarımında yer alıyor.
  iski austria

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here