Ana sayfa Mobil iPad”iniz denizde ve havuzda da sizinle

iPad”iniz denizde ve havuzda da sizinle

0

DicaPac”in yeni iPad aksesuarları, yaz günlerinde sıcaktan bunalıp kendini denize ya da havuza atmak isteyenlere eşsiz bir deneyim sunuyor

Tümüyle su geçirmez DicaPac WPi20 iPad kılıfı, özel tasarımı sayesinde iPad”inizi su altında bile kullanabilmenizi sağlıyor. Artık plajların keyfini çıkartırken iPad”inizden ayrılmak zorunda kalmayacaksınız.

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla ilk gelen platform olan elmasepeti.com, akıllı telefon ve tablet severlerin yaz aylarında sıkça kullanmak isteyeceği bir ürünü piyasaya sundu. Su geçirmez kılıflar konusunda dünya çapında tanınmış bir marka olan DicaPac”in yeni akıllı telefon ve tablet kılıfları sayesinde artık deniz ve havuz kenarında, hatta suyun altında bile mobil cihazlarınızı gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

özel vinil malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı olan DicaPac ürünlerine akıllı telefon ve tabletleri yerleştirmek oldukça kolay. Kilit mekanizması kapandığı andan itibaren ise cihazınız suya karşı tümüyle dayanıklı hale geliyor.

üstelik DICAPac ürünleri, tasarımı sayesinde cihazların tümüyle fonksiyonel olmasını sağlıyor. Dokunmatik ekran fonksiyonları kılıf içindeyken de sorunsuz kullanılabilirken fotoğraf çekmek ve müzik dinlemek de mümkün oluyor. Böylece DicaPac sayesinde yazın eğlenmenin yepyeni yollarını keşfedebileceksiniz.

iPhone, Samsung ve BlackBerry modelleriyle kullanılabilen su geçirmez akıllı telefon kılıflarına sahip olan DicaPac”in iPad için sunduğu WPi20 ise tabletinizi su geçirmez kılan nadir ürünlerden biri. üstelik bu ürün iPad, iPad 2 ve iPad 3 de dahil olmak üzere tüm iPad modelleriyle uyumlu.

Aralarında fotoğraf makinesi kılıfları da bulunan DicaPac ürünleri, elmasepeti.com”dan temin edilebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here