Ana sayfa Mobil iPad”in satış fiyatı belli oldu

iPad”in satış fiyatı belli oldu

0

iPad, 25 Aralık”ta Türkiye”de “resmen” satışa sunuluyor

Nisan ayında ABD”de piyasaya çıkan tablet bilgisayarı Koç Bilgi Grubu bünyesindeki Bilkom getiriyor. Cihazın temmuz ayından beri Türkiye”de grey market (yasal yollardan ithalat) olarak satışı bulunuyor.
 

Bilkom’dan yapılan açıklamaya göre, iPad, KDV dahil 1079 TL’den başlayan fiyatlarla, 25 Aralık günü raflarda yerini alacak. Fiyatlar, GB ve 3G seçeneklerine göre 1767 TL’ye kadar çıkabilecek.

 

 
Tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları şöyle;
99 kuruşa internet

Kablosuz internet yanında 3G”yle de internete bağlanan iPad için cep telefonu operatörleri de mobil internet tarifelerini şimdiden duyurdu. Vodafone Türkiye, iPad”in 25 Aralık 2010″dan itibaren Türkiye”de satışına başlanacağını duyurdu. Vodafone, iPad için saati 99 kuruştan başlayan mobil internet paketlerini kullanıcılarına sunuyor. iPad için kontrat zorunluluğu bulunmuyor. Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan öğüt, teknoloji meraklılarının uzun zamandır Türkiye”ye gelmesini beklediklerini belirterek, “iPad”in Türkiye”de satışa sunulması sonrasında avantajlı mobil internet paketi hazırladık. Kota aşım kaygısı yaşanmadan 99 kuruşa saatlik veya 3.99 TL”ye günlük Vodemnet paketleriyle iPad”den mobil internet kullanılabilecek” dedi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here