Ana sayfa Mobil iPad ile eğlenceli ve yaratıcı tasarımlar

iPad ile eğlenceli ve yaratıcı tasarımlar

0
Let’s create! Pottery HD
Pratik bir şekilde seramik vazolar, tabaklar, vb. oluşturmaya ne dersiniz? Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve gerçek bir sanatsal dönüşüme doğru harekete geçin! Tekerlekli bir mekanizma üzerinde dönen kil hammaddeye parmaklarınızla küçük dokunuşlar ile seramik materyaller oluşturmaya başlıyorsunuz. Daha sonra oluşturduğunuz şekli bir fırında katı hale getiriyorsunuz. Son olarak, boya aracı ile tasarladığınız vazoyu ya da başka bir şeyi renklendiriyorsunuz. Galeriye kaydettiğiniz tasarımlarınızı isterseniz an yakınlarınıza gösterebilirsiniz. iPad”inizi bir hobi aracı olarak kullanmanız anlamına gelen uygulamalardan biri olan Let’s create! Pottery HD, stres atmak için birebir!
$4.99
 
     
  iDough
En iyi mobil tasarım kategorisinde ödül kazanan iDough, bir dijital heykel uygulaması. Bu uygulama ile iPad”inizle gittiğiniz her yere sanat kreasyonunuzu da taşıyabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ise profesyonel ellere ihtiyaç duymayacak kadar sade ve anlaşılır. Ana malzemeyi itme, çekme, sürükleme, yayma gibi işlemlerle şekillendirip daha sonra estetik düzeyine yön veriyorsunuz. Pürüzsüzlüğünü geliştirebiliyor, birçok farklı boyuttaki fırça ile heykellere rötuşlar yapabiliyorsunuz. Sonrasında parlaklık ve renk katmanları ile heykelinizi tamamlıyorsunuz. Galeriye kaydettiğiniz heykelleri e-mail ile dostlarınıza, sanatseverlere gönderebilirsiniz.
$6.99

 

Helloflower
Hayal ettiğiniz çiçekleri artık tasarlayabilirsiniz. Tasarımın sınırlarını tamamen sizin belirlediğiniz bir şekliyle dilediğiniz gibi çiçekler oluşturabilmenize imkan tanıyan Helloflower, dünya genelinde özellikle bayanların çok sevdiği bir uygulama. Helloflower”da basit araçlar ile hayalinizdeki 2 ya da 3 boyutlu çiçekleri oluşturabiliyorsunuz.Yaprakların şekli, renklerin seçimi ve daha birçok tasarıma dair konu parmaklarınızın ucunda. Fantastik çiçekler tasarlayıp kreasyonunuzu galeriye kaydedin ve çiçeklerinizi dilediğiniz an dostlarınıza gösterin. İsterseniz 3 boyutlu çiçeklerinizi, Facebook, Twitter gibi sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz
ücretsiz
 
     
  DoInk Animation & Drawing
Boyama, çizim ve animasyon konularındaki eşsiz uygulamalardan biri DoInk Animation & Drawing. Uygulamada vektör araçları ile herhangi bir resmin herhangi bir noktasını çerçeveleyip farklı projelerde kullanabiliyorsunuz. Vektör tabanlı güçlü çizim modları bulunan uygulama; eğri düzgünleştirme, geometrik şekil araçları, vektör boya fırçası, vektör silgi aracı, kare kare ya da tek ekranda vektör çizimleri, özel renk paleti gibi birçok uygulama aracına sahip. DoInk Animation & Drawing, oldukça kolay kullanımı ile animasyona ilgi duyan ve henüz başlangıç seviyesinde olanlar için ideal özellikler taşıyor. Karmaşık animasyonlar da oluşturabileceğiniz uygulama, tasarladığınız video ve fotoğrafları web üzerinde yayınlamanıza imkân sağlayan paylaşım özellikleri içeriyor.
$4.00

 

ARTREE
Yaratıcı algoritmalardan faydalanarak ağaç tasarladığınız bir uygulamaya ne dersiniz? Teknik olarak Artree bir araç üzerinde çiçek- meyve oluşturulan bir “üretim uygulaması” olarak nitelendirilebilir. Her ağacın kendine özgü tasarımı ve huzur verici bir görüntüsü var ve siz bunlara ek olarak renkli çiçeklerle ağaçlara ekstra öğeler katıyorsunuz. Uygulamadaki portre modunda tek bir ağaç ya da manzara modunda bir orman karşınızda ve onu zengin bir görüntüye kavuşturmak size kalmış. Dilerseniz kendi benzersiz ağacınızı da birkaç çizgi ile oluşturabiliyorsunuz. Artree, Apple tarafından: “Dikkate değer” olarak nitelendirilmiştir.
$0.99
 
     
  Midnight HD
“Yıldız kümesi oluşturmak ve hareketlerini kontrol etmek” üzerine kurulu bir uygulama Midnight HD. Büyüleyici bir hisse sebebiyet veren oldukça etkileyici tasarımla hazırlanmış olan Midnight HD”de inanılmaz bir görsel şölene merhaba diyeceksiniz. Uygulamanın kullanımı ise şu şekilde: ilk olarak parmaklarınızla partiküller oluşturuyorsunuz. Midnight HD”de yıldızların büyüklüğünü parmaklarınızla belirliyorsunuz. Parçacıklar birbirleri etrafında dönüyor ve bu nokta da parmak mesafesi ile yörünge çapını belirlemeniz gerekiyor. Oluşturduğunuz yıldız sistemini tamamlayıp 3 boyutlu halde kaydediyorsunuz. Yıldızlar basit yer çekimi kanununun etkisinden yola çıkarak hareket ediyor. Nesnelerin birbirleri arasında mesafenin belirlenmesi uygulamanın en temel gereklilikleri arasında yer alıyor.
$1.99
     
Atomic Toy
Parmaklarınız, gözleriniz ve zihniniz; bu üçünün eğlenceye dönük bir sonucu Atomic Yoy. Görsel açıdan üst düzey uygulamalar arasında konumlanan Atomic Toy”da amaç; atom hareketlerine dair sarmal hareketlerden yola çıkarak şekiller oluşturmak, oluşturulan şekillerin renklerini belirlemek ve son olarak bir arka plan fonu seçip tasarımınızın keyfine varmak. Biraz stres atıp rahatlamak için oldukça etkili bir yol Atomic Toy ve kendi tasarımlarınızı duvar kâğıdı olarak kullanmanın ya da sosyal ortamlarda paylaşmanın keyfi kesinlikle dikkate değer ölçekte.
$1.99
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here