Ana sayfa Haber iPad için geliştirilen modelleme aparatı

iPad için geliştirilen modelleme aparatı

0

Profesyonel iş kesimleri için benzersiz çözümler sunan iPad, tasarımcıların vazgeçilmezlerinden. A”dan Z”ye herkesin kendinden bir şeyler bulduğu iPad için geliştirilen projelerden biri ise özellikle tasarımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. iPad için tasarlanan ve Kickstarter’da hayat bulan 3 boyutlu modelleme kamera aparatı Structure Sensor, potansiyelini değerlendirerek yaygınlaştı.

Mimarlar, iç mimarlar ve 3 boyutlu modelleme tasarımcıları tarafından kullanılan bu kamera modülü, özelliklerine yeni özellikler katması için tekrar yapım aşamasına alınacak.

AutoCAD artık daha kolay!

üreticiler, iPad için geliştirdikleri bu 3 boyutlu kamera modülünü Apple için farklı özellikler de ekleyecekler. Apple ve Structure Sensor yetkilileri bu ürüne ek özellikler getirmek istiyorlar. AutoCAD‘in mobil plaftorm ve akıllı telefon dostu olması ile birlikte bu cihaz değerini arttırdı. AutoCAD de destek verdiği taktirde bu cihaz AutoCAD ile daha koordineli çalışacak.

Cihaza farklı bir boyut ise Apple tarafından kazandırılacak. öncelikle  Apple Watch‘a bu tipte bir cihaz yerleştirilebilir. Apple Structure Sensor’un sağlık sektörüne uyarlanabilir olduğuna inanılıyor. Benzer bir atılımı Microsoft”un Kinect V2 ile gerçekleştirmesi Apple’ı cezbetmişti. Apple bazı fotoğraf editörü programlarına yatırım yapmayı durdurmaya karar verdiği de düşünülürse bu tip cihazları iPad, iPhone gibi cihazlarda daha fazla görebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here