Ana sayfa Mobil iPad”i alan kılıfını hazırlar

iPad”i alan kılıfını hazırlar

0

1 Kasım’dan itibaren satışta olacağı açıklanan iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’ye Apple, yeni tasarımlı tabletlerin hakkını veren yepyeni kılıfları Smart Cover ve Smart Case’i de duyurdu

Bundan önce deri seçeneği de bulunan Smart Cover’lar ilk kez bu yeni iPad’ler için sadece poliüretan materyalden üretildi. Smart Cover’lar hem iPad Air hem de iPad Mini 2 için 39 dolardan satışa sunuluyor. Sarı, mavi, yeşil, siyah ve pembe renk seçeneklerinin yanında bir de sosyal sorumluluk projesi dahilinde hazırlanmış olan Product (RED) adlı bir model de mevcut. Smart Cover, iPad Mini 2’de kullanılabileceği gibi 1. nesil iPad’lere de uyumlu.
 

Smart Cover’ların aksine yalnızca deri olarak üretilen Smart Case’ler iPad’lerin arka bölümünü de kaplıyorlar. İç tarafı tamamen mikrofiber bir maddeyle hazırlanmış olan Smart Case’lerin kahverengi, bej, siyah, mavi, kırmızı ve sarı olmak üzere toplam 6 adet renk seçeneği bulunuyor. iPad Air için hazırlanan Smart Case’in fiyatı 79 dolar, Retina ekranlı iPad mini için ise bu fiyat 69 dolar olarak duyuruldu.

Ekranın üzerinde yer alan bölümündeki büyük mıknatısları aracılığıyla tabletlerin farklı pozisyonlarda kullanılabilmesine yardımcı olan bu iki kılıf, iPad Air ve iPad Mini 2’yle aynı tarihte, 1 Kasım’da piyasaya sürülecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here