Ana sayfa Mobil iPad: Aksesuarlar ve Ses Teknolojileri

iPad: Aksesuarlar ve Ses Teknolojileri

0
JBL On Tour IBT
Bluetooth teknolojili taşınabilir ses sistemi JBL On Tour IBT, tek parçada yüksek performanslı 2 kanal ses verebilme özelliğine sahiptir. Dokunmatik ses kontrolü ile kolay kullanım sunar. Entegre hoparlörü sayesinde facetime veya sesli aramalarda kristal berraklığında sesli görüşme yapmanızı sağlar. Zengin, detaylı ve 360 derece ses alanına hitap edebilecek ses sunabilen, taşınabilir kompakt tasarıma sahip On Tour iBT, bilgisayarla optimize DSP dengeleme özelliğine sahip, dört Odyssey Neodyum sürücü içerir. Kablosuz olarak Bluetooth”la uyumlu cihazlarla istediğiniz her yerde JBL”in temiz ve güçlü sesini dinleyebilirsiniz. Yüksek kalitede kablosuz ses akışı için, Apple cihazları ile kullanıma uygun optimize edilmiş en son Bluetooth teknolojisini kullanır.
 
     
  Twelve South BookArc iPad/iPad 2 Masaüstü Standı
BookArc, Apple’ın tüm ürünleri için tasarlanmış ve sağlam çelik yapısı ile iPad”iniz için herhangi bir devrilme riskini minimuma indiren bir stanttır. iPad’i nazik ve dört farklı şekilde yerleştirebilmeniz için yumuşak silikon kullanılmış ayrıca “çalışma modunuz” sırasında, iPad hem dik hem de yatay olarak konumlandırılabiliyor. Şarj etmek veya dijital çerçeve olarak kullanıma imkân veren stantta ayrıca; hangi pozisyonda olursa olsun, şarj yuvasına erişiminiz her an açıktır.
BookArc size filmleri, fotoğrafları veya uygulamaları olması gerektiği gibi geniş ekranda görebilme olanağı sağlar. iPad’inizi Apple Wireless Klavye ile eşleyerek anında bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

 

TDK 2 Speaker Boombox
TDK”dan dokunmatik tuşlara, sanatçı ve eser bilgilerinin görüntülendiği OLED ekrana, ekstra sağlamlık sağlayan fiber glass korumalı hoparlörlere, özel ekolayzır ekrana sahip benzersiz bir ses sistemi. TDK 2 Speaker Boombox”da, 2 adet 6 inç koaksiyel hoparlör bulunuyor. Ancak ürünü yalnızca bir hoparlör olarak kabul etmemiz imkânsız çünkü; iPad”inizi bağlayıp yüksek sesle müzik çalabilmeniz için tasarlanmış sistemde USB girişi, karaoke veya gitar gibi enstrümanınızı bağlamak için enstrüman girişi, 3.5mm RCA girişleri de bulunuyor. Ayrıca Boombox”da FM/AM radyosu, taşınabilirlik için pille çalışabilme özelliği bulunuyor. iPad”i yüksek ses çıkışının yanında şarj da edebilen sistem, ses konu edildiğinde dijital ve analog düşüncelerin birinci sınıf bir kombinasyonu olarak nitelendirilebilir.
 
     
  Logitech Kablosuz Touchpad
iPad için tasarlanan klavyeler, özellikle yazıya yönelik kullanımda büyük önem taşıyor. Ayrıca dizüstü bilgisayardan iPad”e geçişlerde son derece rahat bir entegrasyon sağlıyor iPad klavyeleri. Logitech Kablosuz Touchpad”in çoklu dokunma navigasyonu, hassas ve harekete duyarlı kontrol özelliğiyle rahatça işaretleyin, kaydırın, yürütün… Geniş dokunma yüzeyi ile parmak uçlarınızla tıklamak için alabildiğine geniş bir alan sunan Logitech Kablosuz Touchpad”i Logitech Unifying nano alıcı ile iPad”inize kolayca bağlayın ve eğlenceyi başlatın! Uçak üretiminde kullanılan alüminyum malzemelerden üretilen klavyenin kullanımı son derece rahat. Tuş aralıkları ve yükseklikleri oldukça iyi bir tasarımla oluşturulmuş.

 

iDJ Live
Numark tarafından geliştirilen ve iDJ Live adını taşıyan bu cihaz, iPad”inizi bir DJ setine dönüştürüyor. iDJ Live”ın fiyatı 100$ ve bu cihazı satın aldıktan sonra Algoriddim”in tasarladığı 20$ fiyatlı DJAY isimli uygulamayı iPad”inize indirmeniz gerekiyor. Böylelikle iPad”inizi bir DJ haline dönüşüp kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer CoreMIDI uygulamalarıyla uyumlu çalışan iDJ Live, üzerinde cihazların bağlanabilmesini sağlayan 30 pinlik dock portu, 2 adet turntable ve tuşların yer aldığı mixer alanı bulunuyor.
 
     
  Artwizz ScratchStopper iPad 2 Ekran Koruyucu
ScratchStopper, iPad 2’nin ekranı için özenilerek ölçülmüş ve kesilmiş bir ekran koruyucu. çerçeve kısmı ile beraber ekranınızı ve Beyaz iPad’inizin ön yüzeyini tam olarak kaplıyor. İlk uygulamadan itibaren iPad 2’nin tüm ön yüzeyini tozlanmaya ve kire karşı koruyor

 

Kensington PowerBolt IPad 1,2 için Mikro Araç Şarj Adaptörü
Aracınızın çakmak çıkışını IPhone, IPod ya da IPad” i şarj etmek için kullanın. Aracınızın çakmak çıkışını 2.1 Amperlik USB port” a çevirip cihazlarınızı şarj edebilmenizi sağlar. çıkartılabilen USB kabloyu şarj ederken ya da bilgisayarınıza IPhone, IPod ya da IPad” i bağlarken kullanabilirsiniz. Ufak boyutları sayesinde aracınızın iç tasarımında görüntü kirliliği yaratmaz.
 
     
  Speck FitFolio iPad 2 Kılıfı ve Standı
FitFolio iPad 2 koruma kılıfının kapağı tıpkı bir kitap gibi açılır ve konforlu bir tutuş için arkaya katlanabilir. Katlandığında stand olabilir ve iPad 2’nizi dilediğiniz açıda ayarlamanıza olanak sağlar. Kılıfın dış yüzeyi iPad 2’nize çekicilik katarken, destekli ve dayanıklı iç yüzeyi sayesinde de iPad 2’niz kılıfın içinde güvende olacaktır.
Genel özellikler
• iPad 2 ile okurken, çalışırken ya da oyun oynarken arkaya katlanabilen, stand olabilen kılıf tasarımı?• Sağlam, destekli dış ve iç yüzey?• Kılıf içindeyken tüm iPad 2 çıkışlarına ve kontrollerine erişim?• Karizmatik Speck tasarım?
Renkler: Siyah, Kırmızı, Gri

 

Echo Smartpen
ABD”nin teknoloji üssü Silikon Vadisi”nde geliştirilen ve otoriteler tarafından “dahice bir teknoloji” olarak adlandırılan Echo Smartpen, kalem-kağıt kullanımını günümüze uygun hale getiriyor. Dahili hafızasına yazıyla beraber ses kaydı da yapabilen kalem, tüm notların iPad”te saklanmasına, internette paylaşılmasına, “tıkla ve dinle” teknolojisiyle eksiksiz notlara sahip olunmasına olanak veriyor. Echo Smartpen”in öne çıkan özelliği “tıkla ve dinle” teknolojisi ile eşzamanlı ses kaydı yapılabiliyor, sonrasında yazının üzerine tıklanarak tam yazının yazıldığı anda konuşulanlar dinlenebiliyor. Böylelikle her şeyi yazmadan eksiksiz notlara sahip olunabilen bir teknoloji sonucu açığa çıkıyor. Echo Smartpen”in bir diğer göze çarpan uygulaması da Livescribe Connect. Notların kolayca paylaşımını sağlayan uygulama sayesinde E-posta, Facebook, Google Docs veya Evernote üzerinden sesli notlar PDF olarak istenilen kişiye gönderilebiliyor. özellikle üniversite öğrencileri açısından fotokopinin yerini alacağa benzeyen uygulama ile yazının yanı sıra eşzamanlı yapılan ses kaydı da paylaşılabiliyor. Ayrıca hesap makinesi uygulaması da bulunan Echo Smartpen ile kağıda yazılan bir işlemin sonucu kalemin üzerinde bulunan OLED ekranda gözüküyor.
 
     
  Incase Andy Warhol iPad 2 Kılıfı (Muz)
Modern sanat akımının bilinen isimlerinden, görsel sanatçı Andy Warhol, teknolojinin sanat ve kültürün geleceğinde önemli bir yer tutacağını anlamış ve kabul etmiştir. Incase tarafından piyasaya sürülen Warhol aksesuar serisi, sanatçının beğenilen eserlerini desen olarak barındırmakta ve bunu güçlü Incase korumasıyla yapmakta. iPad 2 için tasarlanan bu kılıf aynı zaman stand olabilir ve cihazınıza çeşitli açılardan bakabilmenize olanak sağlar.

Genel özellikler

• Desen olarak özel Andy Warhol çalışması
• iPad 2 için tam koruma
• 4 pozisyona konumlanabilen stand
• Güçlü koruma için süet astar
• Sağlam elastik bant ile kapama
• iPad 2’nin tüm özelliklerine ve bağlantı çıkışlarına tam erişim

 

Wallee Askı Tasarımı
Wallee isimli bu ürün, iPad”inizi sabitleme fikri üzerinde geliştirilmiş. çok kullanışlı ve taşınabilir bir yapıda olması eminiz tüm iPad fanatiklerinin sempatisini kazanacaktır. Tabletinizin arkasına bir kapak gibi takılan Wallee”nin ortasında monte etmek için gereken düzenek bulunuyor. Bu sayede tabletinizi, duvar veya araba koltuğu gibi alanlarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu düzeneğe bir aparat takarak cihazınızı masa gibi sabit bir alan üzerinde iPad”i açılı konumda da tutabiliyorsunuz. iPad ve iPad 2 için farklı versiyonları bulunan ürünü satın almak için www.thewallee.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.
 
     
  Kensington iPad 1 için Flick Folio Koruma Kabı ve Standı
Ayarlanabilir stand sayesinde iPad” i yatay veya bir çok değişik şekilde durmasını sağlayabilir, daha rahat film, video izleyebilirsiniz. Sentetik deri kılıfı iPad” inize hem şık hem sağlam koruma sağlar. Koruma kabı manyetik içermediği için iPad” in dijital pusulası sorunsuz çalışır.Destekli iç dizaynı çok incedir fakat sağlam koruma sağlar.Kılıf takılı iken iPad” inizin tüm işlemlerini rahatlıkla yapabilir, 30-pinli bağlantı çıkışı ve diğer tuşlara ulaşabilirsiniz.

 

Artwizz PowerPlug Pro iPad, iPod, iPhone, Cep Telefonu ve MP3 çalar Prizden Şarj Cihazı (AC,Siyah)
Bu ürün piyasadaki tek gerçek iPad uyumlu üründür. çünkü çıkış gücü 2.1 Amper’dir. Diğer cihazların çıkış güçleri düşük olduğundan iPad’inizin pil ömrü zamanla ciddi anlamda kısalacaktır. Ayrıca dahili voltaj koruma adaptörü sayesinde de şarj esnasında meydana gelebilecek olan elektrik dalgalanmalarından cihazınızı korur. PowerPlug başta iPad olmak üzere iPod, iPhone, PDA, navigasyon sistemleri, oyun kontrolörleri, MP3 oynatıcılar vb. gibi USB çıkışına sahip hemen her cihazı şarj edebilir. Bu sayede USB’den şarj olan cihazlarınızı, bilgisayara bağlı kalmadan dilediğiniz şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj etmek istediğiniz cihazınızın USB kablosunu PowerPlug’a takın ve şarj edin. Her şey bu kadar.
 
     
  PowerTraveller Güneş Enerjili Şarj Cihazları
Güneş enerjisi, Türkiye gibi uzun süre güneşin etkin olduğu ülkeler için kesinlikle üzerinde durulması gerekli kaynaklar arasında yer alıyor. Düşünsenenize; Mayıs ayında hakimiyetini iyice hissettiren güneş, Kasım ayına kadar sıcak iklimi Türkiye”ye taşıyor. Bu yönde geliştirilen iPad enerji kaynakları son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Güneş enerjisini pratik ve kullanıma hazır bir şekilde iPad kullanıcısına sunan PowerTraveller, bu alanda geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların bir numaralı kurtarıcısı olmaya hazır. Powermonkey serisinde yer alan Classic modeliyle indoor çözümler sunan PowerTraveller ürünleri, Four Elements tarafından ülkemizde satışa sunuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here