Ana sayfa Haber iPad Air vs iPad mini Retina

iPad Air vs iPad mini Retina

0

Apple”ın tabletlerinin kalitesini sektörde tartışmak oldukça zor. Hal böyle olunca tablet almaya karar verdiyseniz Apple, iPad Air mi? iPad Mini Retina mı? diye bir ikilem yaşayabilirsiniz. Kullanıcıların yorumları ve kullanım şartlarını göz önünde bulundurarak alıcıların kafasındaki bu soruları yok etmek için ufak bir rehber hazırladık.
 

iPad Mini Retina tüm bu araştırmalar sonucunda çok daha uygun bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Ben koruyucu kılıf çanta vs taşımak istemiyorum hem de teknolojiden ayrı kalmak istemiyorum. Dediğiniz noktada iPad Mini Retina karşınıza çıkıyor. Kot pantolonunuzun cebine sokabileceğiniz iPad Mini Retina”yı, iPad Air”in alt etmesi oldukça güç.
 

Eğer ki ben oturma odasında oturacağım televizyon izlerken de kucağımda laptop istemiyorum. Yatmadan önce kitap okuyup birazda büyük ekranda film keyfi yaparım diyorsanız iPad Air sizin için uygun olabilir.  
 

Kullanıcıların bu konuda yaptığı ilginç yorumlar var; “Ben uzun süre iPad Air kullandığımda iPad Mini Retina“nın hafifliğini özlüyorum. Kitap okurken, Film izlerken iPad Air“ın büyük ekranını özlüyorum” Bu oldukça zor bir durum. Birilerinin kafası fena karışmış.
 

Eğer sizlerde taşınabilirliğe oldukça önem veriyorsanız. Sık sık seyahat ediyorsanız gittiğiniz her yerde tabletinizi elinizden düşürmüyorsanız. iPad Mini Retina tam size göre.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here