Ana sayfa Haber iPad 5″in fotoğrafları ortaya çıktı

iPad 5″in fotoğrafları ortaya çıktı

0

Beklenen yeni iPad ne zaman çıkacak?
 

Uzun zamandır 5. nesil iPad ile ilgili dedikodular gündemi meşgul ediyor. Ancak gündemde bomba gibi bir haber yer alıyor. 9to5mac sitesinde çin tabanlı bir iPad aksesuarı üreticisinden gelen iPad 5’in arka paneline ait olduğu söylenen fotoğraflar yayınlandı.
 
Prototipe ait olduğu söylenen bu arka panel resimleri, iPad 5’in son halini yansıtmayabilir. Tabii ki bu fotoğrafların ne kadar gerçek olduğu da tartışılır. Ancak genel olarak resimlere bakarsak iPad 5’in arka paneli iPad mini’ye benziyor ve iPad mini gibi ince bir tasarım söz konusu. Arka panelin üst kısmında gözüktüğü üzere bu kasa büyük olasılıkla LTE modeli.
 
iPad 5’in iPhone 5S ve iPad mini 2’le birlikte Mart ayında tanıtılacağı söyleniyor. Son söylentilere göre cihaz Ekim ayına ertelenmiş. Diğer yandan ortada şöyle bir durum da var. iPhone 5’e ait olan parça ve panel resimleri de, cihaz çıkmadan 5 ay önce internete sızmıştı. Buna benzer bir durumla birlikte iPad 5’in Mart ayında tanıtılıp, Haziran ayında satışa sunulması yüksek ihtimal olarak görülüyor. Resimlere galerimizden bakabilirsiniz.
 

 

 

 


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here