Ana sayfa Mobil iPad 3″e 1 kala…

iPad 3″e 1 kala…

0

Apple 7 Mart”ta önemli bir medya etkinliği düzenleyeceğini duyurmuştu. öncesinde ise iPad 3″ün konsept bir tasarımı daha ortaya çıktı. Bu harika tasarım eminiz sizi de büyüleyecek
 

iPad 3 ile ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Newtech Mart sayısında geniş bir dosya konusunu bulabileceğiniz iPad 3, çok büyük ihtimalle 7 Mart”ta görücüye çıkacak. çok büyük ihtimalle diyoruz çünkü henüz resmi bir açıklama yok. Fakat Apple”ın 7 Mart tarihinde çok önemli diye nitelendirdiği bir medya etkinliği bulunuyor. Bu etkinlikte ise iPad 3″ün tanıtılacağı gizli kaynaklardan doğrulandı bile.
 
iPad 3
7 Mart”a 2 kala iPad 3″ün harika bir konsept tasarımı ortaya çıktı. Konsept tasarımlar ürünün gerçek tasarımını yansıtmıyor, onun yerine çeşitli tasarımcıların iPad 3 ile ilgili ortaya attığı fikirler doğrultusunda şekilleniyor. Gerçek olmadığını bilsek dahi bu denli bir konsept tasarımın gerçek olma ihtimali hepimizi heyecanlandırdı.
 
iPad 3
2560×1440 ekran çözünürlüğüne sahip retina display”li konsept tasarım, 12 MP LED flaşlı kamera kullanıyor(!). NFC ve LTE destekli konsept tasarımı, umuyoruz ki sizler de beğenirsiniz. İşte iPad 3 konsept tasarımı:

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here