Ana sayfa Mobil iPad 2 Jailbreak”i internete sızdı!

iPad 2 Jailbreak”i internete sızdı!

0

iPad 2 sahipleri uzun süredir cihazlarında kullanabilecekleri stabil bir jailbreak hasreti çekiyordu. Jailbreakme.com’un haylaz hacker’ı Comex, iPad 2 için stabil jailbreak’i sonunda yayınladı
 

Apple’ın tablet bilgisayarı iPad 2, uzun süredir jailbreak söylentileriyle dillerden düşmüyordu. İlk nesil iPad’i jailbreak ile kullanmaya alışan kullanıcılar, iPad 2’ye geçiş yaptıklarında yaşadıkları jailbreak’sizlik sendromuyla popüler jailbreak gruplarının da mesaj kutularını aşındırmaya başlamıştı. Jailbreakme.com, Spirit gibi popüler jailbreak gruplarının arkasındaki isim olan Comex kod adlı hacker, uzun süren sessizliği iPad 2 jailbreak’iyle bozdu! Artık iPad 2 için de bir jailbreak mevcut.

 

iPad 2 Jailbreak
Birinci nesil iPad’in jailbreak işlemleriyle aynı metodu izleyen Comex, iOS 4.3.3 için hazırladığı jailbreak versiyonuyla iPad 2 kullanıcılarının dertlerine derman olacak gibi görünüyor. Comex, iPad 2 için jailbreak sürümü hazırlarken iOS’a yine PDF’lerden ve mobil Safari tarayıcıdan sızdığını söyledi. iOS 4.3.3 ve öncesi iOS’larda çalışan iPad 2 jailbreak’i, Apple’ın yakın zamanda iOS 4.3.4’ü yayınlamasına sebep olacak gibi görünüyor. Her ne kadar Comex, jailbreak’i Twitter adresinden duyurmuş olsa da, Jailbreakme.com’un internet sitesinde halen daha “it’s been far too long” (uzun zaman oldu) yazısı yazıyor. Diğer bir deyişle iPad 2 jailbreak’i internette hazır halde bulunuyorken, jailbreakme.com’a henüz eklenmedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here