Ana sayfa Mobil iPad 2: En akıllı kılıf

iPad 2: En akıllı kılıf

0

Apple”ın akıllı kılıfı Smart Cover hakkında bilmek istediğiniz her şey
 

iPad 2 ile birlikte Apple”ın kullanıma sunduğu yeniliklerden biri de iPad 2 ile birlikte kullanılabilecek kılıf; yani “Smart Cover”.

İlk bakışta normal bir koruyucu kılıftan çok da farklı olmayacağı zannedilebilecek Smart Cover”ın özellikleri ona biraz daha yakından bakmaya başladıktan sonra ortaya çıkıyor. Mercek tutulduğunda kılıfın tasarımının ne kadar zekice ve işlevsellik ön planda tutularak gerçekleştirdiği belli oluyor.
 

smart cover
 
Tamı tamına 10 ayrı renk seçeneği ile piyasaya sunulan Smart Cover, manyetik olarak cihazın yan tarafına yapışıyor. Ayrı parçalar halinde kolaylıkla kıvrılıp katlanabilen kılıf iPad 2″yi sadece korumakla kalmayıp, ona kullanım rahatlığı da kazandırıyor.

Smart Cover, adını hakkını verecek ufak ama mühim bir ayrıntı ile de iPad 2″yi bir nevi asiste ediyor. Kapak açıldığında uyku halinde olan iPad 2, hemen uyanarak başka bir hamleye gerek kalmadan kullanıma hazır hale geliyor. Dolayısı ile kılıf sadece koruma amaçlı basit bir kaptan ziyade, kullanımın kendisine de yardımcı olan bir öge olarak dehasını gösteriyor.

Ayrıca değişik renk seçenekleri ile de iPad 2″ye farklı imajlar kazandırabilen Smart Cover, cihazı tamamlayan tüm özellikleriyle, iPad 2″nin vazgeçilmezi olmaya aday.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here