Ana sayfa Haber iOS için Fortnite dev bir güncelleme aldı

iOS için Fortnite dev bir güncelleme aldı

0

iOS platformunda son derece başarılı oyun Fortnite, çıkışının ardından geçen 4 günlük süreçte tam 1,5 milyon dolarlık kar ile bunu göstermişti. Oyunun yapımcısı Epic Games, gelir kaynaklarına bu sebeple iyi bakmakta kararlılar.

v3.4 adlı güncellemede Guided Missile ve Save The World için çok istenen “quality-of-life” geliştirmesi de yerini almış. Güncellemeyle ayrıca depar sırasında enerji değeri de kaldırılmış durumda.

Güncellemede ayrıca teknik bir takım yenilikler de yer alıyor. Bunlar arasında yeni bir oyun indirme sistemi ve antialiasing desteği bulunuyor. Parti yazılı sohbeti de eklenen güncellemenin detayları işte bunlar:

  • Açılışta gösterilen “Desteklenmeyen Cihaz” uyarısı yerine “özür dileriz. Fortnite çalışabilmek için 2 GB ya da üzeri RAM”e sahip bir cihaz gerektirmektedir. Fortnite bu cihazlarda çalışır: iPhone SE, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X; iPad Mini 4, Air 2, 2017, Pro.”
  • Yeni oyun verisi indirme sistemi eklendi. Bu sistem sayesinde artık çok daha küçük güncellemelerle oyuna yenilikler ve hata düzeltmeleri ekleyebileceğiz. Yeni versiyonu açtığınızda güncelleyici 1,8 GB”lık bir indirme yapacak. Bu indirmede tüm oyun dosyaları yer alıyor.
  • Antialiasing (4x MSAA) artık desteklenen tüm cihazlarda aktive edildi.
  • Fısıltı ve Parti Yazılı Sohbeti de mobil versiyona eklendi.
  • Jailbreak yapılmış cihazların desteklenmediğini belirten bir uyarı eklendi.
  • Kapıların otomatik açılması artık kullanıcı girişine dayalı olarak gerçekleşiyor. Bu durum daha önceden oyuncunun hızına göre gerçekleşiyordu.

Güncelleme tüm bunların yanında bir ton hata düzeltmesi de içeriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here