Ana sayfa Haber iOS 8 YÜKLEMEDEN ÖNCE BUNLARI MUTLAKA YAPIN!

iOS 8 YÜKLEMEDEN ÖNCE BUNLARI MUTLAKA YAPIN!

0

Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘un satılmaya başlanmasından hemen önce, iOS 8 işletim sistemini tüm dünyaya sundu. Dünden itibaren indirilebilir hale gelen iOS 8 güncellemesi, milyonlarca Apple kullanıcısını ilgilendiriyor.

iOS 8 time lapse video çekme gibi bir çok yeni özellikle, daha akıllı ve kullanışlı bir Siri, sağlık uygulamaları, daha uzun batarya ömrü, interaktif bildirimler ve daha iyi bir klavye ile geliyor.

Ancak geçmişteki tecrübelerimizden biliyoruz ki, önemli sürüm yükseltmeleri maalesef dertsiz tasasız olmuyor. Siz siz olun, güncelleme esnasında sorun yaşamamak ve geri dönülemez kayıplar vermemek için öncesinde bunları yapın :

iCloud yedeklerinizi güncelleyin : önce iPhone, iPad ya da iPod’unuzdan Ayarlar’a girin. iCloud > Yedekler ve Depolama’dan iCloud Yedekleme’yi açın ve Şimdi Yedekle’ye dokunun. Yedeklemenin bitmesini bekleyin.

Bilgisayarınıza yedekleyin : Apple cihazınızı iTunes yüklü bir bilgisayara bağlayın. iTunes’u açın, cihazınıza sağ tıklayın ve “Yedekle” seçeneğini seçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here