Ana sayfa Mobil iOS 5 Beta 6 tarihi belli oldu

iOS 5 Beta 6 tarihi belli oldu

0

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS, beşinci sürümüyle bekleyenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. iOS 5’in yeni beta sürümü için tarih belli oldu sayılır.
 

Gerek iPhone gerek iPod touch ve iPad gibi mobil cihazlarıyla Apple, mobil platformu deyim yerindeyse abluka altına almayı başardı. Apple’ın bu sektördeki işletim sistemi iOS ise yeni sürümü iOS 5 ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Apple’ın dolu dolu hazırlayacağı mobil işletim sistemi iOS 5, final sürümünden önce beta sürümleriyle tadımlık olarak dağıtılıyor. iOS’un yeni beta sürümü iOS 5 Beta 6’nın tarihi ise belli oldu sayılır.

 

iOS
Apple ile ilgili firma içinden aldıkları bilgilerle tanınan 9to5mac.com adlı internet sitesi, iOS 5 Beta 6’nın 17 Ağustos tarihinde yayınlanacağını açıkladı. Henüz geçtiğimiz cumartesi günü iOS 5 Beta 5’i yayınlayan Apple’ın, bir sonraki beta sürüm için bu kadar hızlı davranması, iOS 5’te sona gelindiğinin bir diğer göstergesi. Wi-Fi Sync, iCloud gibi büyük ses getiren yeniliklerle birlikte gelecek olan iOS 5 için nefesler tutuldu bile.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here