Ana sayfa Haber iOS 10.3.3 güncellemesindeki yenilikler neler?

iOS 10.3.3 güncellemesindeki yenilikler neler?

0

 iOS 10.3.3 güncellemesi hangi Apple cihazlarla uyumlu, güncelleme hangi yenilikleri içeriyor, iOS 10.3.3 güncellemesini nasıl indireceksiniz, güncelleme kurulumu nasıl yapılır? Cevapları haberimizde!

iOS 10.3.3 güncellemesinin öncelikli amacı kullanıcıların da en çok şikayet ettikleri konu olan güvenlik açıklarını gidermek. Bunun dışında iOS 10.3.3 güncellemesi cihazlarınızda köklü bir değişiklik gerçekleştirmiyor.

iOS 10.3.3, iPhone 5 ve sonrasındaki iPhone modelleriyle, iPad 4 ve sonraki iPad modelleriyle ve iPod Touch 6. Nesil cihazlarla uyumlu olacak. iOS 10.3.3 güncellemesini bu cihazlarınıza yüklemek için izleyeceğiniz yol şu şekilde:

Cihazınızı iOS 10.3.3 sürümüyle güncelleştirmeden önce önlem amaçlı yedekleme yapmanızı tavsiye ederiz.

Cihazınızı kablosuz bağlantı ile güncellerken:

Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle’ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz:

1) Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın.

2) Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye dokunun.

3) İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. iOS’un güncelleme için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunu belirten ve bazı uygulamaları geçici olarak kaldırmanızı isteyen bir ileti görüntülenirse Sürdür’e veya İptal’e dokunun. iOS kaldırdığı uygulamaları daha sonra yeniden yükler.

4) Şimdi güncellemek için Yükle’ye dokunun. Alternatif olarak Sonra’ya dokunabilir ve Bu Gece Yükle’yi veya Daha Sonra Anımsat’ı seçebilirsiniz. Bu Gece Yükle”ye dokunursanız yatmadan önce iOS aygıtınızı güç kaynağına takmanız yeterlidir. Aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir.

5) İstenirse parolanızı girin.

Cihazınızı iTunes’u kullanarak güncellerken izlemeniz gereken yol:

iOS aygıtınızda kablosuz olarak güncelleme yapamıyorsanız güncelleme işlemini güvendiğiniz bir bilgisayarda iTunes’u kullanarak tamamlayabilirsiniz. iOS aygıtınızı güncelleyeceğiniz bilgisayarda Kişisel Erişim Noktası kullanılıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-fi ya da Ethernet ağına bağlayın.

1) Bilgisayarınıza iTunes’un en son sürümünü yükleyin.

2) Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın.

3) iTunes”u açın ve aygıtınızı seçin.

4) özet’i tıklayın, ardından Güncellemeleri Denetle’yi tıklayın.

5) İndir ve Güncelle’yi tıklayın.

6) İstenirse parolanızı girin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here