Ana sayfa Donanım IOMEGA’dan yeni sabit disk:Home Media Network

IOMEGA’dan yeni sabit disk:Home Media Network

0

Iomega Home Network çözümleri dijital yaşamınızı evinizin konforunda geliştiriyor

Iomega ev ağı çözümleri, tek bir merkezi konumda verilerinizi korumak, yönetmek ve Iomega Kişisel Cloud üzerinden dijital içeriklerinizi ve kişisel dosyalarınızı dünya üzerindeki herhangi bir yerde kullanıp paylaşmak için geliştirilmiş pratik çözümlerdir.

Iomega Home Media Network Sabit Disk Cloud Edition ile tüm dijital dosyalara kolayca erişin, verilerinizi koruyun ve dilediğinizce paylaşın. Yüksek kapasiteli, Iomega Home Media Network Sabit Disk, Cloud Edition ile güvenilir ev ağı depolama birimi tanımına çok uygun bir teknolojik yapıdır.

Fotoğraflar, videolar ve müzikleri bilgisayarlar arasında ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilmenize olanak tanır. Kurulumu basittir. Bu zengin özellikli sürücü dahili iTunes Sunucu ve (DLNA sertifikalı ) UPnP AV Media Server “a sahiptir. Bu nedenle içerikler, kolayca bilgisayar ve oyun konsolları gibi diğer dijital medya adaptörleri, dijital fotoğraf çerçeveleri veya ağa bağlı televizyonlar arasında paylaşılabilir. Otomatik olarak Facebook, YouTube ve Flickr hesaplarına dosyalarınızı göndermenize olanak tanır. Ayrıca Iomega Personal Cloud(Kişisel Bulut) ile dünyanın her yerinden güvenli erişim özelliğiyle dosyalarınıza doğrudan erişebilirsiniz. Iomega Home Media Network Sabit Diskin 1TB, 2TB ve 3TB kapasite seçenekleri mevcuttur.
 

Temel özellikler
• Iomega Kişisel Cloud üzerinden dünyanın her yerinden erişim
• üç adımda kolay kurulum
• Otomatik olarak sosyal ağ sitelerine uzaktan erişim
• Dahili iTunes sunucusu
• DLNA ve UPnP sertifikaları
• Baskı paylaşımı
• Aygıttan cihaza çoğaltma
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here