Ana sayfa Donanım Iomega, 1 milyonu aştı!

Iomega, 1 milyonu aştı!

0

Iomega, bugüne kadar bir milyon adedin üzerinde ağ depolama cihazı satarak, dünyada KOBİ”lere yönelik ağ depolama ürünleri satan öncü markalardan biri oldu

Yenilikçi masaüstü cihazlar ve rafa monte edilebilir dizilimlerden oluşan ödüllü ürün yelpazesi Iomega”yı; küçük ofisler, ev-ofisler ve KOBİ”ler için lider sağlayıcı konumuna getiriyor. İşletme sınıfı EMC veri depolama teknolojisi üzerine geliştirilmiş olan Iomega StorCenter ağ depolama cihazları serisi, ileri düzeyde veri depolama, kullanımı kolay içerik paylaşım özelliği ve dünyanın her yerinde Iomega Kişisel Bulut platformu üzerinden uzaktan erişimli veri koruma özelliği ile öne çıkıyor. StorCenter ürün ailesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler, uzak ofisler ve iş gruplarına yönelik, özel olarak tasarlandı. Bazı modeller disksiz ve kısmen montajı tamamlanmış konfigürasyonlarla sunuluyor ve kullanıcıların veri depolamaya düşük düzeylerde başlamasına ya da veri depolama gereksinimleri arttıkça kendi HDD”lerini kullanmalarına olanak sağlıyor.
 
StorCenter IX masaüstü ağ depolama ürünleri serisinde disksiz ya da 6TB”a kadar veri depolama kapasiteli çift sürücülü Iomega StorCenter ix2″nin yanı sıra, 12TB”a kadar yerleşik veri depolama kapasitesine sahip dört sürücülü Iomega StorCenter ix4-200d Ağ Depolama cihazı yer alıyor. Yüksek performansı ile öne çıkan StorCenter PX Sunucu Sınıfı masaüstü ve rafa monte edilebilir dizilim ürünleri serisi ileri düzeyde bilgi-işlem özelliklerini barındırmanın yanı sıra, daha yüksek oranda güvenilirlik ve işle ilgili “sürekli devrede olan” kameralı gözetleme uygulamaları gibi kritik fonksiyonlarda kesintisiz çalışma sunmak için 1TB, 2TB, 3TB ve çok yakında da 4TB kapasitesi sunulacak olan sunucu sınıfı SATA sürücülerini kullanıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here