Ana sayfa Haber IO Interactive, yarın Hitman için yılbaşı eklentisi getireceğini internet sayfalarında belirtti.

IO Interactive, yarın Hitman için yılbaşı eklentisi getireceğini internet sayfalarında belirtti.

0

IO Interactive, yarın Hitman için yılbaşı eklentisi getireceğini internet sayfalarında belirtti. “Hitman Holiday Pack” olacak bu eklenti, beklendiği gibi herkese açık bir şekilde sunulacak ve yeni görevler eklenecek.

ünlü ajanımız, beklendiği gibi noel baba kılığına girebilecek

Hitman Holiday Pack’i oyunculara ücretsiz sunacak olan IO Interactive, aslında beklendiğinden fazlasını eklemiş bulunuyor. İki ayrı haritada toplam dört adet görev, yirmi adet yan görev, yüz kırk adet tecrübe gerektiren mini-görevler bulunacak. Yapımcı şirketin sunacağı fırsat, yarındanitibaren başlayacak ve Ocak ayının beşine kadar sürecek, yani Hitman tecrübesini yaşamak için bolca zamanınız bulunuyor. Yayınlanacak olan paketi siz de denemek istiyorsanız IO Interactive’in internet sitesine buradan ulaşabilir ve ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz. Hitman Holiday Pack, aynı zamanda PS4 ve Xbox One konsollarında da mevcut olacak.

IO Interactive, ücretsiz verilecek olan eklentinin sonucunda ise oyunun satışlarının artmasını bekliyor. Geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Hitman, eski tarzdaki oynanış stilinden dolayı oyuncular tarafından bir hayli sevilmişti ve seriye sadık kaldığı için büyük bir ilgi toplamıştı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here