Ana sayfa İnternet İnternetten televizyon Tivibu ile izlenecek

İnternetten televizyon Tivibu ile izlenecek

0

Film, dizi, klip ve belgeseller her zaman, her yerde yanınızda

Televizyon, telefon ve interne artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kullanıcılar, gelişen teknolojilerle birlikte interneti ve telefonu yanlarında taşıyabilir hale geldiler. Televizyon ise artık TTNET’in Tivibu hizmetiyle, ne zaman, nasıl ve nerede istersek ulaşabileceğimiz bir noktada olacak.

TTNET ile her şeyin mümkün olduğu konsepti üzerine kurulu EVET vizyonunun ilk hizmeti “Tivibunun tanıtımı yapıldı. 61 ayrı TV kanalını, her türden belgesel ve DVD filmleri kapsayan Tivibu sayesinde, TTNET aboneleri, internet erişimi olan her yerden istedikleri zaman izleyebilecek. Bu sayede kişisel eğlence kavramında zaman ve mekan sınırlaması da ortadan kalkıyor.

TTNET’in “Evet” vizyonu çerçevesindeki ilk projesi Tivibu hizmete girdi. TTNET aboneleri bundan böyle Tivibu’yu indirerek, istedikleri yerden istedikleri zaman televizyona ulaşabilecek. Tivibu televizyon izlemenin yanı sıra, DVD film de kiralanabilecek.

Tivibu”nun tanıtım toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Tivibu”nun televizyon ile sinemayı taşınabilir hale getiren, devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiği, yaşayan ve sürekli gelişen bir platform olduğunu belirtti.

 

 

Tivibu internet televizyonu formatına aşağıdaki yenilikleri getiriyor:

* Sadece internet bağlantısı yeterli
*Tivibu ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşılıyor ve TV”de yayınlanmış bir program, yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca istenilen zamanda, istenilen yerden, istenildiği kadar izlenebiliyor!
*Tivibu ile canlı yayınlanan bir program dahi durdurularak  daha sonra tekrar izlenebiliyor.
*Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin video içeriği sunuyor!
*ShortsTV, Trace, i-Concerts,C-Music, Body in Balance, My Zen gibi TV kanalları Türkiye”de ilk defa Tivibu”da yayınlanıyor!

 

 

Tivibu bunların dışında üç temayla farklılaşıyor. Bunlar; “Seç-izle”, “Kirala-izle” ve ” Tekrar-izle”

Seç-izle:
Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde birçok içeriği kapsıyor. Bu içerikteki tüm programlara istediğiniz zaman Tivibu ile kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Kirala-İzle: Geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri, film başına belirli bir ücret karşılığında, dilediğiniz zaman izleyebilme imkânı sağlıyor. Bu servis ile Tivibu üyeleri geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebiliyor ve kiraladıkları filmi 48 saat boyunca istedikleri zaman, herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebiliyor. üstelik üyeler izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, daha sonra, programı kapansa bile, kaldıkları yerden devam edebiliyor.

Tekrar izle:
Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

 

 

Tivibu’ya nasıl ve ne kadar ödeyerek üye olunacak?

TTNET ADSL aboneleri Tivibu internet adresi, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri kanalı aracılığıyla veya tüm Türkiye”deki Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak Tivibu üyesi olabilecek.

Tivibu”da Standart ve Standart Plus olmak üzere iki farklı üyelik türü bulunuyor. Standart Paket içerisinde, yerli ve yabancı televizyon kanalları ve Tekrar İzle ile Durdur İzle özellikleri bulunuyor.

Standart Plus Paket”te ise Standart Paket”e ilave olarak, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içerikleri kapsayan Seç- İzle özelliği de yer alıyor.

Nisan sonuna kadar Tivibu Standart Plus Paket üyeliği ayda sadece 1 TL olacak. Ayrıca 30 Nisan”a kadar Tivibu üyesi olan TTNET müşterileri, 1 Mayıs”tan itibaren 31 Aralık”a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecek. Kirala-İzle içerisinde yer alan filmler ise lansman kampanyası süresince 50 kuruş ile 3 TL arasında değişiyor. Kampanya bitiminden sonra, Standart Paket, 3 TL’sından; Standart Plus paketi ise 8 TL’sı üzerinden ücretlendirilecek. Kampanya ve hizmet hakkındaki detaylı bilgiye ise TTNET’in Tivibu İnternet sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here