Ana sayfa Haber İnternette güvenlik lideri: F-Secure Client Security

İnternette güvenlik lideri: F-Secure Client Security

0

Art Sistem’in dağıtıcısı olduğu F-Secure Client Security, AV-Test tarafından 2011 yılının en iyi koruma ödülüne layık görüldü

Bağımsız test kuruluşu AV-Test tarafından “2011 yılı en iyi koruması ödülü”nü kazanan F-Secure Client Security, tüm uç nokta testlerini geçerek açık ara farkla rakiplerini geride bıraktı ve en iyi korumayı sağladı.
 

Performansı ile endüstriyel standarları belirleyen en etkin ant-virüs ürünü olduğunu kanıtlayan F-Secure Client Security, çeşitli zararlı yazılımlar kullanılarak ve yazılımların tüm fonksiyonları ele alınarak test edildi.

Bilgisayar veya akıllı telefon kullandığınız esnada online dünyada güvende olmanıza ve korunmanıza yarayan F-Secure Client Security, önemli dosyaları yedeklemenize ve paylaşmanıza imkan sağlıyor. Hizmetleri dünya üzerinde 200’den fazla operatör, milyonlarca ev-iş yeri kullanıcısı tarafından tercih edilen, otoriteler tarafından en iyi anti-virüs ürünü seçilen F-Secure Client Security, Türkiye’de teknolojiyle hayatı kolaylaştırılan Art Sistem tarafından dağıtılıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here