Ana sayfa Donanım İnternet üzerinden telefon görüşmeleri çok net

İnternet üzerinden telefon görüşmeleri çok net

0

Sennheiser kulaklıklar HD serisiyle yüksek kaliteli ses sunuyor

Daha çok çağrı merkezleri için ürettiği yüksek kaliteli kulaklıklar ile tanınan Sennheiser yeni serisiyle artık HD kalitesinde ses sunuyor.

Dünyanın en çok tercih edilen ofis kulaklıkları arasında yer alan Sennheiser Communications, HD ses kalitesine sahip VoIP kulaklıklarını üretti. 2010 yılının ilk haftası Türkiye pazarına sunulan Sennheiser VoIP kulaklık serisi, internet üzerinden telefon görüşmesi yaparak iletişim giderlerini en aza indirgemeyi hedefliyor.

Firmaların dünyanın her yerindeki şubeleriyle ücretsiz telefon görüşmesi yapmalarına ve sabit hat telefon giderlerinden tasarruf etmelerine olanak sağlayan, VoIP operatör pazarı her geçen gün büyürken 2013 yılına kadar IP lisanslarının %17 oranında artacağı, global bütünleşik iletişim pazarının da 13.4 milyar dolara ulaşacağı öngörülüyor.

 
Gelişmiş teknolojik özellikleri bünyesinde bulunduran Sennheiser VoIP kulaklık serisi, video konferans ve internet üzerinden yapılan sesli görüşmelerde iletişimin netliğini arttıran, HD ses kalitesine sahip kulaklıklardan oluşuyor. Kablolu kulaklık kullanan işletmeler ve çağrı merkezlerindeki telefon kullanıcıları için konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Sennheiser Communications VoIP serisi kulaklıklarının ultra gürültü filtreleme özelliğine sahip mikrofonları, dışarıdan gelen tüm sesleri filtreleyerek telefon görüşmesi yapan kişilerin sadece birbirlerinin seslerine odaklanmasını sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here