Ana sayfa İnternet İnternet sadece 4,99 TL

İnternet sadece 4,99 TL

0

Smile adsl çok hesaplı bir kampanya ile karşımızda…

Türkiye”de internet kullanımını herkese yaymayı hedefleyen smile adsl, bu amaçla her bütçeye uygun seçenekler içeren çok hesaplı bir kampanya başlattı. İnternete bağlanmanın hızlı ve hesaplı yolunu sunan smile adsl, Hesaplı İnternet kampanyasıyla abonelerine 6 ay boyunca ayda sadece 4,99 TL”den başlayan fiyatlarla adsl hizmeti veriyor.

Düzenlediği kampanyaların yanı sıra verdiği katma değerli hizmetleriyle en avantajlı operatör konumunu güçlendiren smile adsl”in Hesaplı İnternet Kampanyası kapsamında 1 Mb hızda 4 GB limitli internetten yararlanmak isteyen aboneler, 24 aylık seçenekte ilk 6 ay boyunca yalnızca 4,99 TL ödeyerek yüzde 80″e varan indirim kazanıyor. 8 Mb”e kadar hızda 4 GB limitli internet ise kampanya çerçevesinde ilk 6 ay boyunca ayda sadece 6,99 TL”ye alınabiliyor. üstelik dileyene bu paketin 12 aylık seçeneği de sunuluyor.

Smile adsl”li olanlar ayrıca, smile dünyası”nı oluşturan smile tv, smile müzik, smile güvenlik, smile oyuncu gibi her zevke hitap eden ve her ihtiyacı karşılayan birçok katma değerli hizmetten de yararlanma imkanına sahip oluyor.
 

çok özel bir sebebiniz yoksa bu fırsatı kaçırmayın!

smile adsl, bu kampanya çerçevesinde ilk defa 26,81 TL olan aktivasyon ücretini 24 TL”ye düşürüyor, üstelik isteyene bu ücreti 12 ay boyunca 2 TL”den taksitlendiriyor. smile adsl, abonelerinin ihtiyacına göre ayda 1,5 TL ödeme ile kablolu, 2,5 TL ile kablosuz adsl modemi de sunuyor. smile adsl güçlü altyapısıyla kampanyadan yararlanan müşterilerine ücretsiz telefon görüşmesi hizmeti de sunuyor. Kampanya dahilinde ilk ay 1038 üzerinden yapılacak 30 dakikalık görüşme de bedava!

Smile adsl”in avantajlı paketlerine artık D&R mağazalarından da sahip olabilirsiniz
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here