Ana sayfa İnternet İnternet ile ilgili her şey elinizin altında

İnternet ile ilgili her şey elinizin altında

0

Web sitesi karmaşasını tek bir eklentiyle çözün

İnternet giderek daha fazla özellik sağlıyor ve kullanıcılar bu özelliklerin hiç birini kaçırmak istemiyor. Bir yandan Facebook, diğer yandan Twitter ve FriendFeed’e sosyalleşirken, takip ettikleri sitelerin RSS’lerini takip etmek, rastladıkları yeni bilgileri sözlük ve ansiklopedilerden derinlemesine araştırabilmek istiyorlar. Bu sırada arkadaşları ile biraz sohbet ve tabi ki e-postaları da unutmamak lazım.

Tüm bunlar için ayrı ayrı uygulamalar veya daha iyimser bir yaklaşımla ayrı tarayıcı pencereleri kullanmak yerine tek bir tarayıcıda ve tek bir pencerede bir arada kullanmak istemez miydiniz? İşte Vysr tam olarak bunu sağlıyor.
Tüm özellikler ve indirme bağlantısı burada.

Ufak bir Firefox ve Internet Explorer eklentisi olan Vysr, kurulduktan sonra biri tarayıcının alt kısmına yatay, diğeri sağ tarafa dikey olarak konumlanan iki bara sahip. Alt taraftaki OpenBar farklı sitelerden gerçek zamanlı bilgi aktarırken, sağ bölümdeki RoamAbout ise sunduğu uygulamalar ile bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Sağ tarafta 10 kadar uygulama görseniz de aslında 40’ın üzerinde uygulama tanımlı durumda. Bu uygulamalarla görüntülenen internet sayfası içerisinde seçtiğiniz metni Google Map’te tek tık ile bulabilir veya diğer servislerde hızla arayabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here