Ana sayfa Haber İntel Ve ESL’den E-Spor İçin 100 Milyon Dolarlık Yatırım

İntel Ve ESL’den E-Spor İçin 100 Milyon Dolarlık Yatırım

0

Esports, milyar dolarlık bir sanayiye doğru yükselişini sürdürürken; Intel ve ESL, dünyanın her yerindeki oyuncular ve hayranlar için muhteşem e-sport deneyimleri oluşturmak üzere birlikte çalışacak.

Peki Bu Yatırım Ne Tür Katkılarda Bulunacak ?

Yatırım aynı zamanda; APAC bölgesindeki bazı ülkelerdeki büyük ölçekli e-sport etkinliklerinin tanıtımı da dahil olmak üzere, dünyanın yeni bölgelerine ses getirecek.

ESL’nin kurucusu ve CEO’su Ralf Reichert;“ESL ve Intel, yaklaşık yirmi yıl boyunca artan bir şekilde büyümeye devam ediyor. “Bu endüstrinin bir dizi köşe taşını birlikte oluşturduk ve sporun efsaneleri haline gelen birçok oyuncuya yardım ettik. Intel’le uzun vadeli genişletilmiş ortaklık; çabalarımızı küresel ölçekte farklı bir seviyeye taşımak için daha da fazla fırsat yaratıyor.”ifadelerini kullandı.

ESL’nin Global Teknik Ortağı olarak Intel; ESL’nin dünya standartlarındaki üretimini güçlendirmek için en iyi oyun CPU’ları, Intel Core i9 İşlemci ve Intel Xeon işlemciler de dahil olmak üzere tüm pro-level turnuvalara ve etkinliklere güç kazandıracak teknoloji çözümleri sunacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here