Ana sayfa Mobil Intel’den yeni bir akıllı telefon daha: Yolo

Intel’den yeni bir akıllı telefon daha: Yolo

0

Intel, Afrika”nın önde gelen iletişim operatörlerinden Safaricom”la birlikte Afrikalı kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan akıllı telefonu Yolo”yu pazara sundu

Intel”in gelişmekte olan pazarlar için geliştirilen yeni akıllı telefon platformu üzerinde çalışan Yolo ile Kenya”da ilk kez akıllı telefon almayı düşünen, performans ve kullanıcı deneyiminden ödün vermeksizin uygun fiyatlı bir telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar hedefleniyor. Intel işlemcisi sayesinde Yolo kullanıcıları hızlı web tarama, etkileyici multimedya özellikleri ve Android uygulamalarında son derece başarılı bir deneyime sahip oluyor. Yolo, Kenya”da Safaricom mağazalarında 500 MB internet paketi ile birlikte 125 dolara satışa sunuldu.
 
Intel Atom Z2420 işlemci üzerinde çalışan Yolo akıllı telefon, kompakt tasarımı, 3.5 inç dokunmatik ekranı, FM radyo desteği, genişletilebilir hafızası ve uluslararası dolaşım için Intel”in XMM 6265 modemi ile birlikte HSPA+ modem desteği ile dikkat çekiyor. Cihazda kullanılabilen McAfee mobil güvenlik yazılımı, kullanıcılara gelişmiş korumanın yanı sıra veri yedekleme ve depolama özellikleri de sunuyor. 1.2 GHz hızlara kadar çıkabilen Hyper-Threading teknolojisi sayesinde kullanıcılar rahat ve hızlı bir kullanıcı deneyimine, 1080p HD video yakalama desteğine, gelişmiş görüntüleme özelliklerine sahip ve bir saniyede 5 megapiksel kalitede 7 fotoğraf çekebilen bir kameraya sahip oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here