Ana sayfa İnternet Intel”den Grupanya Atağı

Intel”den Grupanya Atağı

0

Intel Capital Türkiye’nin Grupanya yatırımı ile birlikte Grupanya, yola nasıl devam edecek? Söz konusu yatırımın detayları neler?
 

Intel Capital Türkiye, bu sabah itibariyle e-ticaret sitesi Grupanya’ya yaptıkları yatırımı basına açıkladı. Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Grupanya’nın CEO’su Esra Sertoğlu ve Intel Capital Türkiye Ortadoğu ve Afrika Yatırım Direktörü Feroz Sanaulla’nın katıldığı toplantıda, Intel’in Grupanya yatırımından ve yeni hedeflerden bahsedildi. Esra Sertoğlu konuyla ilgili olarak; “Intel Capital”in desteğiyle vizyonumuzu daha hızlı gerçekleştirme şansı bulacağız. Finansal desteğin ötesinde, Intel Capital ile birlikte çalışarak aynı zamanda kurumsal kültürümüzü zenginleştirmeyi umuyoruz” diye konuştu.
 
Grupanya Intel
Toplantıda Intel Capital Türkiye’nin Grupanya’ya yaptığı yatırım ile ilgili sayısal veriler paylaşılmadı. Yatırım oranının gizli kalmasını tercih eden Intel Capital Türkiye, Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceklerini ve böylece ekonomiye de büyük ölçüde katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here