Ana sayfa Haber Instagram ve Facebook Hesaplarına Erişim Kesiliyor!

Instagram ve Facebook Hesaplarına Erişim Kesiliyor!

0

Neredeyse her hafta bir skandala konu olmayı başaran Facebook ve bağlı uygulamalar, yeniden bekleneni yaptı. Özellikle de İngiltere başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde; Instagram ve Facebook ile ilgili erişim problemi yaşanıyor.

Dünyanın en büyük kuruluşlarından bir tanesi olarak kabul edilen Facebook ve Instagram, bugüne kadar çok ciddi bir bağlantı problemi yaşamadı. Ancak milyarlık kullanıcılara ulaşmasıyla birlikte, erişim konusunda bazı aksaklıklar ortaya çıkabiliyor.

Instagram ve Facebook Yetkilileri Bu Konuda Açıklama Yaptı Mı ?

Maalesef ki konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medya devinin bu tarz bir bağlantı sorunu yaşaması, ters geri dönüşler alacağı tahminlerini yarattı.

 

 

Kaynağın tam olarak hangi yazılım programları olduğu bilinmese bile, daha çok geniş bir kitleye hitap etmesinden kaynaklı olduğu söyleniyor. Bundan çok kısa bir süre önce gizlilik ihlali nedeniyle defalarca problem yaşayan Facebook platformu; bu tarz sorunlar yaşamaya devam ederse, hisse kaybı yaşayacak.

Özellikle de en son erişim sorununun İngiltere kaynaklı olması ise, olayın farklı bir boyutunun olabileceğini gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here