Ana sayfa İnternet Instagram”da yayınlanan ilk fragman “Jobs” oldu!

Instagram”da yayınlanan ilk fragman “Jobs” oldu!

0

“Jobs”, Instagram”da fragmanı yayınlanan ilk sinema filmi oldu

Instagram”ın video özelliğinin kullanıma sunulmasıyla birlikte uygulamanın video pazarlama konusundaki potansiyeli de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Zira 15 saniyelik videolar çekebildiğiniz Instagram ilk kez bir film fragmanına ev sahipliği yaptı. Ağustos ayında sinemaseverlerin karşısına çıkması beklenen “Jobs”, Instagram”da fragmanı yayınlanan ilk sinema filmi oldu.
 

Bilindiği gibi Steve Jobs”ın hayatını konu alan Jobs filminde ünlü aktör Ashtor Kutcher başrol oyuncu olarak yer alıyor. Michael Stern tarafından beyaz perdeye taşınan film her ne kadar Steve Jobs”ın yol arkadaşı ve Apple”ın diğer kurucusu Steve Wozniak tarafından eleştirilse de sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor.
 

16 Ağustos”ta vizyona girecek filmin senaryosu Steve Jobs”ın gençlik yıllarından Apple”a geri dönüşüne ve kendi tabiriyle dünyayı değiştiren ürünlerini piyasaya çıkardığı dönemden kesitler barındırıyor. Instagram”da yayınlanan 15 saniyelik fragmanda da Steve Jobs”ın hırsı ve vizyonu ortaya konuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here