Ana sayfa Haber Instagram’da moda trendleri

Instagram’da moda trendleri

0

Instagram, gün içinde paylaşılan milyarlarla fotoğrafla adeta küresel bir ikon. Bir sosyal medya platormu olarak belki de en yüksek segmentli trend durumunda. Burada gerçekleşen paylaşımlar, kimi zaman belli başlı davranışları hatta modayı yeniden şekillendiriyor, yeni fikirlerin hayata geçmesine ön ayak oluyor.

İşte Instagram”da önemli moda ikonlarının paylaşımları da giyim konusunda adeta alışkanlıkları yeniden şekillendiriyor. Bu konumuda Instagram”da paylaşılıp, büyük ilgiyle karşılanan modaya dair fotoğraflara yakından bakacağız.

Elle Ferguson

Bu stil sahibi ayakkabı, Elle Ferguson tarafından paylaşıldı ve yarım milyona yakın takipçisi olan hesapta yoğun ilgi gördü. Gerçekten çarpıcı değil mi?

 

Kate Young

Stilist Kate Young”un bu ilginç küpeleri haftanın en sevilen moda aksesuarları arasında yer aldı.

 

Martha Ward’s

Sade bir beyaz kazak ve altında altın sarısı figürleri ile şık bir pantolon. Kırmızı çanta ve sivri burunlu iddialı bir topuklu ayakkabıyla tamamlanıyor.

 

Harriet Stewart

Disney karakteri Mickey Mouse“un sevimli elleri ile bezeli bu jean, haftanın en sevilen pantolonu desek yanılmış olmayız.

 

Tash Sefton

Biraz aykırı olmaktan ne çıkar diyenlerdenseniz Tash Sefton”la aynı fikirdesiniz demektir. Bu tulumu muhtemelen pijjama olarak düşündünüz, ancak kendisi bir gece kıyafeti. Eğlenceli, tuhaf ama dikkate değer…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here