Ana sayfa Haber Instagram”da fotoğraf çekmek kazandırıyor!

Instagram”da fotoğraf çekmek kazandırıyor!

0

Instagram”da başlayan, Apple iPad ve Samsung Galaxy Telefon ödüllü “Xtagram Fotoğraf Yarışması”

Instagram”da, Apple iPad ve Samsung Galaxy Mini Android Telefon ödüllü yeni bir yarışma başladı. Finansal aracı kurum XTB tarafından düzenlenen yarışmada, içerisinde herhangi bir “X” olan kompozisyona sahip fotoğraflar yarışıyor. Herhangi bir konu sınırlaması olmayan yarışmada katılımcılar çekmiş oldukları fotoğrafları, istedikleri görsel efekt veya düzenleme aracını kullanarak son haline getiriyor. Fotoğrafı #xtbforex hashtag”i ile profilinde yayınlayanlar yarışmaya katılmış oluyor.
 

Herhangi bir katılım sınırlamasının olmadığı yarışmada, herkes istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılıp kazanma şansını artırırken, kazananlar; kurum çalışanları tarafından, fotoğrafların Instagram”da aldıkları beğeni sayısı da dikkate alınarak belirleniyor.

Yarışmanın en beğenilen fotoğrafının sahibine bir Apple iPad hediye ediliyor. İkinci ise Samsung Galaxy Telefon ile ödüllendirilirken, ilk 10″a giren diğer katılımcılara T-Shirt ve ajanda gibi küçük teselli armağanları sunuluyor.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada katılımcılar çektikleri fotoğraflarını 15 Mayıs 2013 tarihine kadar gönderebiliyor. Yarışma sonuçları, katılım tarihi sonunda kurumun Instagram ve Facebook sayfalarından duyurulacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here