Ana sayfa Haber InkyPen uygulamasıyla Nintendo Switch’de çizgi roman keyfi

InkyPen uygulamasıyla Nintendo Switch’de çizgi roman keyfi

0

Nintendo Switch son derece versatil bir cihaz: kolay taşınır ve Hulu gibi uygulamalar sayesinde oyun oynamaktan çok daha fazlasını yapmanıza imkan sağlar. Bu olanaklar arasına yeni bir uygulama olan InkyPen ile birlikte çizgi roman okuma da eklendi. Kasım ayında kullanıma sunulacak uygulama, aylık abonelik karşılığında kullanıcılara istedikleri içeriği okuma rahatlığı sunuyor.

Bu hafta başında kısa bir video yayınlayan InkyPen, uygulamayı çalışırken ilk kez gösterdi. Okuyucular kontrolleri kullanarak sayfalar arasında geziniyor ve bunlar hem el modunda hem de TV modunda rahatlıkla çalışıyor. 7,99 dolarlık aylık abonelik ücreti sayesinde firmanın tam kataloguna erişim sağlayan kullanıcılar bu yayıncıların içeriklerini görecek:

  • Andrews McMeel
  • Dynamite
  • IDW
  • les Humanoïdes Associés
  • Valiant

Listede yer almayan Marvel ya da DC gibi büyük yayıncılar sizi hayal kırıklığına uğratmasın çünkü bu stüdyolardan da oldukça ilginç içerikler ortaya çıkıyor.

Switch’in en büyük avantajı bildiğiniz üzere taşınabilirlik. Oturup oyun oynayacak vaktiniz yoksa ya da havanızda değilseniz, çizgi romanlar güzel bir alternatif oluşturacaktır.


Aracı: Andrew Liptak / The Verge

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here