Injustice 2 PC için geliyor!

Injustice 2'nin PC'ye geleceği Warner Bros. tarafından açıklandı.

Oyun tarihinin en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul edilen Injustice 2'nin PC'ye geleceği Warner Bros. tarafından açıklandı. Geçtiğimiz ay Amazon Fransa tarafından sızdırılan bir görselde oyunun Ultimate Edition versiyonunun PC'ye geleceği belirtilmiş, ancak Amazon tarafından hızlıca kaldırılmıştı. Aradan geçen bir aydan sonra ise Warner Bros. müjdeli haberi verdi.

Injustice 2, PC'ye geliyor

Warner Bros.'un yayınladığı basın bülteninde oyunun sonbaharda PC'ye Steam ve Windows Store üzerinden geleceği belirtildi. Bunun dışında, yarından itibaren oyunun açık betasının Steam üzerinden oynanabileceği belirtildi.  Warner Bros. tarafından yayınlanan ve NetherRealm tarafından geliştirilen Injustice 2'nin PC portunu ise Mortal Kombat XL'ın da PC portunu yapan QLOC üstleniyor. Warner Bros.'un PC portları ile olan sıkıntılı geçmişini düşünürsek, endişelenmeli miyiz? Bilmiyorum.

Injustice 2 açık betası 25 Ekim'de başlıyor.

Injustice 2, başarılı bir hikayeye sahip DC evreninde geçen bir dövüş oyunudur. Eğlenceli mekaniklere sahip oyunda, sevilen DC karakterleri ile dövüşebilirsiniz. Neredeyse her ay eklenen yeni karakterler ile de oyunun karakter sayısı gün geçtikçe büyümekte. 

Etiketler: injustice-2 warner-bros dc-comics pc xbox-one ps4
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam