Ana sayfa Mobil İngilizce Derdi Tarihe Karışıyor…

İngilizce Derdi Tarihe Karışıyor…

0

7″den 70″e herkes eğlenerek İngilizce öğrenecek

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden MersaSistem, uluslararası iletişim dili olan İngilizce”nin ülkemizde de daha yaygın kullanılabilmesi için Engtron ile İngilizce eğitim seferberliği başlattı. Konuşan elektronik sözlükten çok daha fazlasını sunan Engtron SD8800T ile, 7″den 70″e herkes eğlenerek İngilizce öğrenecek.

Kaliteli ve şık tasarımıyla bir netbook”u anımsatan Engtron SD8800T, öncelikli olarak konuşma becerisi olmak üzere, dinleme, okuma ve yazma yetenekleriyle donatıldı. 12,4×8,5×5,2 cm boyutlarıyla kullanıcısına her yerde çalışma imkanı sunan SD8800T, 6 cm büyüklüğündeki dokunmatik ekranıyla rahat bir kullanım ortamı yaratıyor.

‘Ben İngilizce öğrenemem’, ‘çok denedim ama olmadı’ veya ‘İngilizceyi gerçekten nerede öğrenebilirim?’ sorularını Engtron ürünleriyle tarihe karıştıracak olan MersaSistem, serinin en yeni ve en akıllı ürünü SD8800T”nin satışına başlıyor.
 

Video izleme, MP3 dinleme, ses kaydı gibi eğitimin haricinde eğlence için de kullanılabilen Engtron XXX, USB veriyoluyla bilgisayara bağlanabildiği gibi, multimedya içerikleri hafıza kartı yuvasından da oynatabiliyor. MersaSistem güvencesiyle Türkiye”de satışa sunulan Engtron SD8800T”nin fiyatı ise, 399TL.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here