Ana sayfa Haber Index Grup artık telekom sektöründe!

Index Grup artık telekom sektöründe!

0

iPhone distribütörlüğünü de alan Index Grup artık telekom sektöründe!

Geçtiğimiz yıl sonunda dünyanın en değerli markalarından biri olan Apple ile distribütörlük sözleşmesine imza atan Index Grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar, bu kez iPhone akıllı telefonların distribütörlüğünü üstlenmek üzere Apple ile yeni bir sözleşme imzaladı. 2013 yılının ilk dokuz ayında yüzde 20 oranında toplam büyüme kaydeden Index Grup şirketleri, İndeks Bilgisayar’ın iPhone distribütörlüğü ile telekom sektörüne de adım atmış oldu.
 

Türkiye”nin lider bilişim teknolojileri grubu Index, grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar”ın Apple ile 2012 sonunda imzaladığı distribütörlük sözleşmesinde yer almayan iPhone akıllı telefonları yeni kontrata dahil etti ve Borsa İstanbul”da işlem gören İndeks Bilgisayar”ın Türkiye”deki iPhone distribütörlüğünü üstlenmesini sağladı.
 

Yeni sözleşme sayesinde Apple donanım ürünlerinin tamamının dağıtımını üstlenecek olan İndeks Bilgisayar, bilişim teknolojileri ve tüketici elektroniği alanındaki öncü faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek, gelecek hedeflerinde önemli bir yer tutan telekom sektörüne de giriş yapmış oldu. Aynı zamanda bu yönüyle teknoloji alanının tamamında faaliyet gösteren distribütör konumuna geldi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here