Ana sayfa Haber imageRUNNER ADVANCE ile ofislerde devrim

imageRUNNER ADVANCE ile ofislerde devrim

0Dijital görüntüleme teknolojinin devlerinden Canon, fotokopi pazarına yönelik düşük işletim maliyeti ve artırılmış belge güvenliği sunan yeni ürün serisi imageRUNNER ADVANCE teknolojisini Türkiye”ye getirdi.

 

Canon”un yeni ofis platformu, gelişmiş performans yönetimi, üstün görüntü kalitesi ve artırılmış kullanılabilirlik sunan tasarımıyla ofis baskısı ve belge yönetim teknolojisinde yeni bir sayfa açacak gibi görünüyor.

 

Bayi ve müşteri geri bildirimlerine göre tasarlanan imageRUNNER, KOBİ’lerden büyük kurumlara kadar her büyüklükteki işletmeler için düşük işletim maliyetini beraberinde getiriyor. dakikada 70 adede kadar kopya ve baskı seçeneği sunan imageRUNNER serisi çevreci yapısı ile yüzde 40 enerji tasarrufu ve karbon emisyonunda yüzde 50’ye varan azalma sağlıyor.
Maksimum işletim verimliliği ve güvenliği bir arada

Gelişmiş denetim birimi ve hızlı veri işleme özelliği ile ofis performansını en üst seviyeye taşıyan imageRUNNER, Canon”un sektörde bir ilk olan MEAP teknolojisi ve Adobe, Microsoft ve NTWare gibi önde gelen yazılım sağlayıcılar ile kurduğu ortaklıklar da işletim verimliliğini ve güvenliğini maksimum düzeye ulaştırıyor. Bunun yanı sıra ofis sistemleri ile entegrasyonun basit ve hızlı yürümesini sağlıyor.

 Profesyonel baskı hizmeti sağlayıcılarına en mükemmel çözüm

imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO ve C9060 PRO ürünleriyle tam renkli çıktı için dakikada 60-70 sayfalık çalışma hızı ile yüksek verimlilik ve görüntü kalitesi sunuyor. seri, çift taraflı baskı da dahil olmak üzere SRA3″ten daha büyük boyutlardaki kağıtlar ile birlikte 300gsm”ye kadar kuşe ve mat kağıtlara baskı gerçekleştiriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here