Ana sayfa Donanım iMac’inize güçlü ses: XtremeMac Tango Bar

iMac’inize güçlü ses: XtremeMac Tango Bar

0

XtremeMac”in yenilikçi USB hoparlörü Tango Bar, 10 watt ses çıkış gücü sunan, teknoloji ve dizayna dönük bakış açısının başarıyla harmanlandığı bir aygıt

iMac versiyonlarının alt kısmında kendine tam olarak yer bulan Tango Bar, diğer masaüstü bilgisayarların yanı sıra USB portuna sahip her şey ile uyumlu. Yalnızca bir tane bağlantı kablosuyla çalıştığından kablo karmaşasına da karşı duruş sergiliyor.
 
çift kubbeli tweeter”lara, sınıfının en iyileri arasında gösterilen orta sürücülere, pasif radyatörlere ve altı farklı hoparlör konfigürasyonuna sahip olması da değerine değer katıyor. üstelik kulaklık çıkışı ve line-in jakı ile kişisel müzik dinleme imkanını da kullanıcısına sunuyor. Bu arabirimlere örneğin akıllı telefonunuzdan 3.5mm jakı bağlayarak Tango Bar”ı onunla entegre edebilirsiniz. Estetik görünümü de dikkat çekici; ses kontrolü arkadan aydınlatmalı ve turuncu formda bir ışık yayıyor. Bu yeni ürünü online alışveriş ile satın alabilir ya da Türkiye”deki önemli müzik mağazalarından bulabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here