Ana sayfa Oyun İlk Türkçe Wii oyunu

İlk Türkçe Wii oyunu

0

Wii”de bir ilk olarak Türkçe versiyonuyla Ağustos ayında raflarda
 

Takipçilerinin heyecanla beklediği animasyon filmi “Arabalar 2 (Car 2)”, 2011 yazında vizyona giriyor, oyunu ise Wii”de bir ilk olarak Türkçe versiyonuyla Ağustos ayında raflarda olacak. “Arabalar 2″de oyuncular, en iyi casuslar olmak için eğitilecekler.
 

2011 yazını canlandıracak olan video oyunu “Arabalar 2”, 20 farklı araba karakterinden seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyuncuların, uluslararası casus eğitim merkezi Chrome”da casusluğu en iyi şekilde başarmak için eğitim göreceği oyunda, birçok yeni ve yüksek teknolojili aksesuarlar ve adrenalin dolu yarışlar yer alıyor.

 
Oyunu çok beğenilen “Toy Story 3: The Video Game” oyununu geliştiren Avalanche Software, hazırlıyor. Avalanche Software, oyunu geliştirirken filmde yer alan mizah ve karakterler ile ilgili ayrıntıları Pixar’da yer alan sanatçılar ile beraber çalışarak hayata geçiriyor. Birçok platformda oynanabilecek oyunun Wii versiyonunun en büyük özelliği tamamıyla Türkçe olması. Oyunun içindeki seslendirmeler, yazılar, oyunun manueli ve kapağına kadar tamamen Türkçeleştirilmiş olarak kullanıcılara sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here