Ana sayfa Mobil İlk Sony Xperia sahnede!

İlk Sony Xperia sahnede!

0

Sony, Xperia NXT (Gelecek Kuşak) serisinden Xperia S , Sony Bravia HD parlak ekranıyla akıllı ve eğlenceli Android telefon dünyasının yeni ikonu olacak. 2012 Las Vegas Uluslararası CES Fuarı”nda tanıtılan Xperia S, Mart ayının sonunda Türkiye”de satışa sunulacak

Sony markalı ilk akıllı telefon Xperia S, 2012 Las Vegas Uluslararası CES Fuarı”nda dünyaya tanıtılıyor. Xperia NXT (Gelecek Kuşak) serisi ile Android telefon dünyasına hızlı bir giriş yapan Sony”nin ilk göz bebeği Xperia S, Las Vegas”ın mobil yıldızı olmaya aday.

Sony”nin 4 ekran vizyonunda içerik paylaşımını kolaylaştıran çift çekirdekli tasarım harikası Xperia S, televizyondan tablete hemen tüm elektronik cihazlara bağlanarak kullanıcıya eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Ofis ve ev ortamındaki uygulamalarda kullanıcıyı küçük telefon ekranına bağlı kalmaktan kurtararak Android telefonları birer mobil teknoloji üssü ve pratik uzaktan kumandaya dönüştüren Xperia S, Sony Bravia HD parlak ekranı ile eşsiz bir görsel deneyim sunuyor.
 

sony xperi s

12 megapiksel kamerası ve fotoğraf çekimini hızlandıran 1.5 Ghz çift çekirdekli işlemcisiyle dijital eğlenceye zeka katan Xperia S, bekleme modundan 1,5 saniye gibi kısa bir sürede çıkarak çekim yapabiliyor. Sony kalitesini yansıtan telefon ekranının altını vurgulayan ışıklı şeffaf bandıyla hemen dikkat çeken Xperia S şık tasarımı ile akıllı telefon dünyasının ikonu olacak.
 

Xperia S teknik özellikler

• 128 x 64 x 10,6 mm, 144 gram.
• 4.3 inç Reality Display ve Mobile BRAVIA Engine ile HD ekran (1280 x 720), artı HD kayıt için 1.3 MP 720p ön kamera ve 1080p (Full HD) arka kamera.
• 1.5 Ghz çift çekirdek ve 32 GB dahili flash depolama.
• 12 MP arka kamerada Sony Exmor R mobil teknolojisi ve bekleme modundan 1,5 saniyede çekim moduna geçebilen Hızlı çekim özelliği.
• NFC Yakın Alan iletişimi ve Xperia SmartTags.
• DLNA kopya koruma sistemi ve HDMI bağlantısıyla Xperia S”i TV”ye bağlayarak BRAVIA Sync üzerinden uzaktan kumanda olarak kullanma desteği. Xperia S, Full HD uyumlu TV”lerde Full HD görüntü sağlar.
• 3B sweep panorama
• 16 x Dijital Zum
• Müzik: 3B surround sound, PlayNow hizmeti, TrackID müzik tanıma, xLoud Experience
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here