Ana sayfa Donanım İlk 3D tüketici kamerası Panasonic”ten

İlk 3D tüketici kamerası Panasonic”ten

0

Panasonic dünyanın ilk 3D tüketici kamerasını tanıtıyor
 

3D görüntüler çekmek artık, dünyanın ilk tüketici video kamerası Panasonic SDT750 ile birlikte sunulan 3D çevrim lensini takmak kadar kolay. Panasonic Hollywood için kullanılan 3D çekim teknolojileri şimdi kolayca evlere taşınıyor.

Panasonic SDT750, geliştirilmiş gürültü azaltma (NR) teknolojileri, 1080/50p kayıt, yeni HYBRID O.I.S. (Optik Görüntü Sabitleyici) için iA (Akıllı Otomatik) modu ve 3MOS Sistemi gibi pek çok dikkat çekici özellik taşıyor.
 


 

 

Panasonic, Hollywood film stüdyolarında yıllardan bu yana gerçekleştirilen araştırmaların sonucunda profesyonel bir 3D sistem kamera geliştirmeyi ve evlerdeki 3D uyumlu televizyonlarda da üstün kalite Full HD 3D görüntülerin izlenmesini sağlamayı başarmıştı. Panasonic”in bunu takip eden adımı ise, evinde 3D kaydetmek isteyenlerin, yalnızca 3D çevrim lensini takmalarının yeterli olduğu, tüketicilere yönelik dünyanın ilk video kamerası Panasonic SDT750 oldu. 3D kayıt, yakın zamanlara dek yalnızca profesyonel görüntü üreticilerine tanınan bir ayrıcalıkken, bugün Panasonic yayım teknolojisiyle sunulan yeni 3MOS Sistemli video kamera sayesinde kullanıcılar rahatça kendi 3D filmlerini çekecek.  Panasonic Viera 3D TV ve Blu-ray DiscTM oynatıcı ile bir araya gelerek muhteşem bir 3D üçgeni oluşturan Panasonic SDT750, aile ve dostlarla geçirilen en değerli anların, evde 3D keyfiyle ve adeta gerçekmişçesine capcanlı bir şekilde izlenmesi gibi olağanüstü bir deneyimi de beraberinde getiriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here