Ana sayfa Oyun İkonik karakterler aynı oyunda!

İkonik karakterler aynı oyunda!

0

Tüm zamanların en iyi PlayStation konu ve karakterlerinden etkilenmiş, üst düzey bir dört oyunculu dövüş oyunu PlayStation All-Stars Battle Royale ile eğlence tavan yapacak

Sony, PlayStation3 (PS3TM) için PlayStation All-Stars Battle Royale oyununun çıkışını açıkladı. SuperBot Entertainment tarafından geliştirilen PlayStation All-Stars Battle Royale, tüm zamanların en iyi PlayStation konu ve karakterlerinden etkilenmiş, üst düzey bir dört oyunculu dövüş oyunu.
 

Oyuncular, aralarında Kratos, Sweet Tooth, Parappa, Fat Princess, Colonel Radec ve Sly Cooper”ın da bulunduğu, tüm PlayStation kataloğuna yayılmış ikon karakterlerin benzerlerini kontrol edecek. Buna ek olarak, oyuncular savaşlarda kullanmak üzere üst düzey üçüncü parti oyun kahramanlarına da erişebilecek. çok sayıda oynanabilir karakter, özel saldırılar, konulu sahneler ve ezici müziği bir araya getiren PlayStation All-Stars Battle Royale, oyuncuları renkli PlayStation evreninden ilham alan derin bir dövüş oyununun ortasına bırakıyor.
 

Daha fazla bilgi için tr.playstation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here