Ana sayfa Haber İki adımda kendi e-kitabınızı yayınlayın

İki adımda kendi e-kitabınızı yayınlayın

0

Kitap bastırmak zahmetli ve pahalı bir süreç. Her şeyden önce bir yayınevine eserinizi kabul ettirmeyi başarmalı, bunun için de hem uzun süre beklemeye sabretmeli, hem de -elbette- ortalama bile olsa kaliteli bir eser meydana getirmelisiniz.

Oysa self-publishing, yani kendi kendine yayıncılık ismi verilen yöntemle hem zamandan, hem de maliyetten tasarruf ederek kendi elektronik kitabınızı dakikalar içinde yaratabilirsiniz. üstelik eserin kalitesiyle ilgili tek kriter de sizin keyfiniz. Siz ürettiğiniz eseri beğendiyseniz, sorun yok.

İşte Liberio ismi verilen hizmet, dakikalar içinde, iki kolay adımda kendi e-kitabınızı oluşturmanızı ve satışa sunmanızı sağlıyor. Bunun için tek sahip olmanız gereken, bir Google Drive hesabı. 

öncelikle, eserinizi doğrudan Google Docs üzerinden yazıyor ya da zaten hazır olan Word dökümanınızı Drive’a yüklüyorsunuz. Sonra, liber.io sitesine girip, bu dosyayı seçip, tek tıklamayla e-kitap formatına aktarıyorsunuz. Kitabın sadece yazıları değil, içeriğinde resim ve görseller de, bu formata uyarlanıyor. Geriye ise kitabınızın kapağını belirlemek kalıyor. Ve işte! Elektronik kitabınız hazır. 

Liberio, e-kitabınızı e-pub standardında hazırladığı için, Amazon, Google Play, Apple iBooks gibi platformlara yükleyerek satışa sunabilir ya da Liberio’nun kendi sitesi üzerinden satılmasını (ya da ücretsiz indirilmesini) sağlayabilirsiniz.

liberio

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here