Ana sayfa Donanım iHome iD9

iHome iD9

0

iPad, iPod, iPhone için taşınabilir, uygulama dostu, şarj edilebilir hoparlör sistemi
 

Apple için tasarladığı gelişmiş ses çözümleri ile dikkat çeken ve Türk teknoloji pazarına birkaç ay önce dâhil olan iHome markası iPod, iPhone ve iPad için çalar saat, radyolu saat, taşınabilir hoparlörler, ev-müzik sistemleri, kulaklıklar, şarj istasyonları ve bilgisayar aksesuarlarından oluşan komple ürün serileri üreten bir marka. iHome”un piyasaya sunduğu yeni ürünlerden iD9, iPad düşünülerek tasarlanmış şık, şarj edilebilir bir hoparlör sistemi. Sistem, iPhone ve iPod modelleri ile de çalışıyor ve hem müzik, hem oyunlar, hem de uygulamalar için pürüzsüz ses özellikleri sergiliyor.
 
ihome id9
 
iPad, iPhone ve dock kısmına yerleştirilebilen iPod modellerini çalan ve şarj eden cihaz özel alarm ayarları, sosyal uyarılar ile birlikte birçok ek özelliğe sahip olan iHome+Sleep uygulamasıyla beraber çalışıyor. iD9 ayrıca; dünyanın dört bir yanındaki radyo kanallarını dinlemek için de iHome+Radio uygulamasını da içeriyor. iHome iD9 sisteminde ses deneyimini net biçimde yaşatmak adına SRS TruBass ses zenginleştirici devre ve Reson8 hoparlör kasası ses teknolojileri yer alıyor. Dâhili lityum-iyon pili şarj edilebiliyor, bu nedenle kullanıcılar pil bitebilir diye dert etmeden hareket halindeyken de müziğin keyfini çıkarabiliyor. iPad”ler birçok kılıfla da sistemin standına yerleştirilebiliyor.

Macline”ın satın alma önerisi:

iPhone, iPod ve iPad için tasarlanmış, hem docking station hem hoparlör fonksiyonuna sahip, uygun fiyatlı ve şık bir cihaz iHome ID9.
 

Notu: 5
Firma: Apple
İyi haber: Şık ve minimalist tasarım, dock kısmına kılıfla da yerleştirilebilme, güçlü bas
Kötü haber: Ses çıkışı daha iyi olabilirdi
Fiyatı: 435TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here