Ana sayfa Mobil IFA”da Sony Xperia rüzgarı esti!

IFA”da Sony Xperia rüzgarı esti!

0

“IFA 2012″de yeni Sony Xperia akıllı telefon serisi modellerini ve Sony Corporation”ın ilk Xperia tablet bilgisayarını tanıttı

Xperia akıllı telefon serisinin yeni modelleri Xperia T, Xperia V ve Xperia J ile ilk Xperia tablet bilgisayarı Xperia Tablet S, bağlantılı eğlence dünyasında yepyeni bir dönemi başlatıyor.
 

Sony Mobile Communications, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı “IFA 2012″de tanıttığı Sony Xperia serisinin yeni modelleri Xperia T, Xperia V ve Xperia J”nin yanı sıra Sony Corporation”ın ilk Xperia tablet bilgisayarı Xperia Tablet S ile eğlence, üstün teknoloji ve şık tasarım kavramlarını bir arada sunuyor.
 

James Bond serisinin son filmi “Skyfall”da da kullanılan Xperia serisinin yeni modeli Xperia T, sahip olduğu Mobile BRAVIA Engine teknolojisi, mükemmel netlik sunan HD akıllı telefon ekranı ve kamerası ile NFC (Near Field Communications) Teknolojisinin sağladığı “One Touch” özelliğiyle teknolojinin sınırlarını zorluyor. Xperia T”nin birçok teknolojik özelliğine ek olarak süper hızlı ağ performansı sağlayan LTE teknolojisini destekleyen Xperia V ise suya ve toza dayanıklı tasarımıyla ön plana çıkıyor. çarpıcı ekran boyutu ile şık bir akıllı telefon tasarımına sahip olan Xperia J de üstün teknoloji ve şık tasarımı, uygun maliyet ile tüketicilerine sunuyor.
 

Red Dot 2011 tasarım ve EISA 2011-2012 Yılın Kameralı Cep Telefonu ödülleri”ni kazanan Xperia Arc ve Xperia Arc S modellerinden esinlenilerek geliştirilen yeni modeller, en iyi ekran, kamera ve bağlantı özelliklerini bir araya getiren Mobile BRAVIA Engine HD ekran teknolojisi ile akıllı telefon kavramını yeniden tanımlıyor.
 

Xperia serisinin yeni üyeleri Ice Cream Sandwich olarak da bilinen Android Platorm 4.0 sürümünün tüm olanaklarını kullanıcılarıyla paylaşacak.
 

 

 

Xperia NXT Serisinin İlk Tableti ile Tanışın!
ürün yelpazesini her geçen gün yeni teknolojiler ekleyerek genişleten Sony Mobile Communications, Xperia NXT ürün serisine Xperia tablet S”i de katarak, tablet bilgisayar dünyasına da adım atıyor. Sony”nin en iyi teknolojilerini ve Sony medya uygulamalarını bünyesinde taşıyan Xperia Tablet S, NDVIDIA Tegra dört çekirdekli işlemcisi ve Android işletim sistemi ile tablet dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Yeni Xperia Tablet S, suya dayanıklı tasarımı ve OptiContrast Panel ile dikkat çekiyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here