Ana sayfa Makale IFA 2018’den kısa kısa

IFA 2018’den kısa kısa

IFA 2018’den kısa kısa….

0

 

ADATA

 

ADATA’nın standı yeni oyuncu ekipmanları, yüksek kapasiteli hafıza kartları ve dayanıklı harici sabit disklerin de olduğu pek çok ürüne ev sahipliği yaptı.

Audio Technica

Son modeli ATH-SR50BT, şık, rahat ve  iyi bir değere sahip. En önemli özelliği Hear-Through, aktif gürültü engelleyiciyi açıp kapamak için bir elle sol kulaklığı kapıyorsunuz.

Bang  & Olufsen

Yeni çıkan Beoplay E6 kablosuz kulaklığı mevcut H5 kulaklıklardan alınan tüm geri bildirimlerin sonucu geliştirilmiş.

Panasonic

HTX80B kulak çevresi kablosuz kulaklıkları bu sene başından bu yana piyasaya sürülürken, övgüyü hak ediyorlar. Göze hitap eden minimal retro tarzın yanı sıra takmak da inanılmaz derecede rahat.

Panasonic HD605N, şirketin ana kulaklık vitrini oldu. Birisi ile konuşmak istediğinizde, hem kablolu hem kablosuz bağlantı, üç aktif gürültü önleme modu ve “sessizliği koru” fonksiyonu ile birlikte geliyor.

Skullcandy

Skullcandy Venue, $180’a piyasaya sürüldü. Skullcandy değerli kulaklıklarını, aktif gürültü engelleme ve Tile teknolojisiyle yerleşik konum takibi ile genişletiyor.

DJI

HyperFocal: 0

DJI’nın iki yeni lansmanı olan DJI Mavic 2 Pro ve DJI Mavic 2 Zoom, dron’un kendisine takılan kamera hariç diğer özelliklerin çoğunu paylaşıyor. Mavic 2 Pro’nun dikdörtgen ve Mavic 2 Zoom’un dairesel görüntüsüyle, kamera ünitesi haricinde aynı görünüyorlar.

Polaroid

Yeni Polaroid Mint 2’si 1 arada Fotoğraf Yazıcısı, Şipşak Kamera taşınabilirliğini bir üst seviyeye taşıyor. Diğer Şipşak Kameralardan farklı olan Mint, daha hafif, daha uzun pil ömrüne, artırılabilir depolama kapasitesine ve daha fazlasına odaklanıyor.

Kodak

PrintoMatic kameranın en yeni modeli, özellikler açısından çok fazla şey eklemiyor, ancak düşük maliyeti ve iyi baskı kalitesiyle öne çıkmayı başarıyor. PrintoMatic, 69.99 dolarlık fiyatıyla daha pahalı olan Polaroid Mint ile benzer özellikler sunuyor.

Insta 360

Insta360 Pro 2 360 kamera, 3D videoyu tam bir daire içinde çekebilen, profesyonel kalitede 360 derecelik bir kamera.

Intel

Intel, her ikisi de önceki nesil Kaby Lake işlemcilerini temel alan iki yeni dizüstü işlemcisini piyasaya sürdü: 8. nesil U serisi ve Y serisi işlemciler.

Western Digital

Yeni Passport Wireless SSD’si profesyonel fotoğrafçılar ile işbirliği içinde ortaya çıktı. Bağımsız bir taşınabilir NAS olarak, önceki sürüm standart bir HDD idi ve zorlu ortamlarda arıza yapabiliyordu. SSD versiyonu bu soruna daha az duyarlı ve düşürülmesi durumunda üniteyi korumak için tasarlanmış bir silikon koruyucu kılıfa da sahip.


Bu yazı, Newtech dergisinin Ekim ayı sayısından alınmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here