Ana sayfa Haber IFA 2015: Philips “Ambilight” teknolojisini projeksiyona taşıdı

IFA 2015: Philips “Ambilight” teknolojisini projeksiyona taşıdı

0

Philips, yeni modeli AmbiLux’ü, Philips Ambilight projeksiyon sistemini ve Android TV’lerini tanıttı IFA 2015‘te. Philips AmbiLux TV olarak lanse edilen 4K Ultra HD TV, Ambilght teknolojisiyle harmanlanarak evleri, izlenen görüntüyle aynı atmosfere sokmayı amaçlayacak. 4K teknolojisi, 2015’teki modellere oranla daha iyi encode yazılımı barındırırken yeni nesil Android TV sistemleri de bu 4K TV’lere güç verecek. Bu TV modeli 65″ boyutuyla Türkiye’de 2016 kışında piyasada olacak.

TV’nin yanısıra Philips Ambilight projeksiyon sistemi tanıtıldı. LED’lerle atmosfer yaratmayı amaçlayan Ambilight teknolojisi bu sefer projeksiyonlarla buluştu ve oluşturulan güçlü kontrast gücü, projeksiyon sistemlerine taşındı. 

Philips‘in yeni TV sistemlerindeki diğer gelişmeler ise, TV’lere Ambilght Müzik Modu’nun Spotify gibi uygulamaların yanısıra ek cihazlarla çalışacak müziklerle Ambilght eşliğinde TV’lerin parti modundan faydalanabilrler. 

Yeni Ambilght teknolojisi, Philips Hue Smart Lighting ile entegre edilmiş ve 360 derece sarmalama ile odada etkisini sürdürecek.

Philips’in detaylı TV özellikleri şu şekilde:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here